1
Iedvesmai 💡

Labākās dāvanas ceļotājiem: ko dāvināt cilvēkiem, kuri daudz ceļo?

Atrast perfektu dāvanu nav viegls uzdevums. Taču, ja meklējat dāvanu īstam ceļojumu entuziastam, mēs varam palīdzēt. Lūk, TOP 10 dāvanu idejas aizrautīgam ceļotājam.

🎁 Ārējās uzlādes akumulators

Arvien vairāk cilvēki savas mobilās ierīces izmanto ne tikai, lai iemūžinātu ceļojuma mirkļus vai atrastu ceļu uz vajadzīgo galamērķi, bet arī, lai uzglabātu savas ceļojuma biļetes, viesnīcu rezervācijas un bankas kartes. Tāpēc izlādējies telefons mūsdienu ceļotājam var kļūt par nopietnu izaicinājumu. Ja jūsu draugam vai radiniekam vēl nav ārējās uzlādes baterijas, šī varētu būt lieliska dāvana!

🎁 E-grāmatu lasītājs

Meklējat dāvanu kādam, kurš mīl ne tikai ceļot, bet arī lasīt? Ideāla izvēle ir e-grāmatu lasītājs. Tas aizņem ļoti maz vietas ceļojuma somā, ilgi kalpo, darbojas bez interneta pieslēguma, tajā var ievietot visdažādākās grāmatas, un, pats labākais, tas pielāgojas apkārtējās vides spilgtumam un nenogurdina acis.

🎁 Bagāžas etiķete

Bagāžas etiķete ir vēl viena lieliska dāvana ceļotājam. Šis nelielais atribūts nodrošinās, ka bagāža vienmēr būs atpazīstama, personalizēta un stilīga.

🎁 Bezvadu austiņas

Nelielas, ērtas bezvadu austiņas var būt viens no labākajiem ceļojumu pavadoņiem, kas var noderēt gan lidmašīnā, gan autobusā vai vilcienā, gan pastaigā vai guļot pludmalē. Pateicoties plašajam funkciju un cenu klāstam, ir iespējams pielāgot dāvanu saņēmēja vajadzībām.

🎁 Ceļojumu spilvens

Viens no svarīgākajiem īsta ceļotāja atribūtiem ir ceļojumu spilvens. Mūsdienās tirgū var atrast visdažādākos spilvenus – no piepūšamiem, plīša spilveniem līdz ergonomiskiem spilveniem ar pielāgošanās funkcijām. Vēl viena ideja! Ja vēlaties pārsteigt vai iepriecināt mīļoto cilvēku, uzdāviniet viņam personalizētu spilvenu – ar jautru piezīmi, logotipu vai fotogrāfiju.

🎁 Kompresijas zeķes

Ceļotājiem, kuri novērtē komfortu, uzdāviniet kompresijas zeķes. Ilgi ceļojumi ar lidmašīnu, vilcienu vai automašīnu palēnina asinsriti un padara kājas pietūkušas, smagas un dažkārt pat sāpīgas. Kompresijas zeķes var palīdzēt izvairīties no šīm nepatīkamajām sajūtām. Tās atjauno normālus fizioloģiskus asinsrites apstākļus, padarot ceļojumu ērtāku un baudāmāku.

🎁 Skaistumkopšanas ceļojumu komplekts

Ja zināt, kādus krēmus, serumus, šampūnus, kondicionierus vai citus skaistumkopšanas līdzekļus lieto ceļotājs, iecienīto zīmolu skaistumkopšanas ceļojumu komplekts var būt lieliska dāvana.

🎁 Miega maska

Šī ir lieliska dāvanas ideja tiem, kuri novērtē kvalitatīvu miegu! Kvalitatīva miega maska var palīdzēt ātrāk iemigt un baudīt dziļāku miegu. Starp citu, izvēloties acu masku, pievērsiet uzmanību materiālam, no kura tā ir izgatavota. Vislabākās ir no zīda izgatavotas miega maskas, jo tās nekairina ādu un nerada grumbas.

🎁 Ceļojumu mugursoma vai čemodāns

Ja ceļotāja mugursoma vai koferis sāk nolietoties, pastāvīgo ceļojumu dēļ, tā var būt patiešām laba dāvana. Tiesa, kvalitatīvi čemodāni maksā dārgi, tāpēc, to izvēloties, noteikti pievērsiet uzmanību visdažādākajām īpašībām – materiālam, izmēram, svaram, rokturiem un riteņiem, kā arī izskatam.

🎁 AirGuru dāvanu karte

Ceļojumu dāvanu kupons ir dāvana, kas noteikti iepriecinās jebkuru ceļotāju, jo ja ir viena lieta, kas ceļotājam 100% patīk – tā ir ceļošana! Atliek vien izvēlēties dāvanu kartes stilu, vēlamo summu un izveidot smieklīgu vai sirsnīgu apsveikuma tekstu. Saņēmējs būs sajūsmā! Iegādāties AirGuru dāvanu karti vari ŠEIT

Aizraujošas brīvdienas ar AirGuru!

Dāvājiet jaunu pieredzi, neaizmirstamus iespaidus un vislabākās emocijas! Un AirGuru.lv komanda parūpēsies par labākajiem ceļojumu piedāvājumiem un visām ceļojuma detaļām jūsu vietā.

Ja jums ir kādi jautājumi par ceļošanu, lūdzu, sazinieties ar mums:


Vēlaties redzēt vairāk ziņu un ceļojumu padomu? Sekojiet mums FACEBOOK un INSTAGRAM