Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
Pielāgo savas brīvdienas
Pielāgo savas brīvdienas
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Turcija

FILTRI
Pielāgo savas brīvdienas
Pielāgo savas brīvdienas
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMS UZ TURCIJU

Turcija ir viens no latviešu iecienītākajiem ceļojumu galamērķiem. Valstī ir plaša kūrortu izvēle, tāpēc katrs atradīs sev piemērotāko. Piedāvājam galamērķus: Alanja, Antālija, Kemera, Side, Stambula.

Ielāde ...

Lēti ceļojumi uz Turciju: ko izvēlēties?

Lai gan mums šī valsts parasti asociējas ar "viss iekļauts" brīvdienām, Turcija piedāvā daudz vairāk. Valsts bagātā vēsture aizsākās Senās Grieķijas laikos un Trojas leģendās, tāpēc Turcija ir pilna ar arhitektūras dārgumiem, kas par tiem liecina. Arī dabas mīļotāji šeit atradīs unikālas ainavas, kuru daudzveidība noteikti pārsteigs. Un labi attīstītais tūrisma sektors un brīnišķīgās pludmales ļaus izbaudīt atvaļinājumu kopā ar visu ģimeni. Turcija jau daudzus gadus ir bijusi brīvdienu galamērķis. Šeit vienmēr ir labi laikapstākļi, attīstīta unikāla viesnīcu infrastruktūra un daudz izklaides. Ceļošana uz šo valsti ir populāra visā pasaulē. Turcijā ir neskaitāmi kūrorti, kurus katru gadu apmeklē liels skaits tūristu no visas pasaules.

Turcija ir nebeidzams ceļojumu galamērķis, kas katru gadu piesaista miljoniem tūristu. Nav ko brīnīties, jo laiks šeit vienmēr ir labs un jūra silta, kas garantē labu atpūtu. Turcija piedāvā ne tikai fantastiskas viesnīcas, kurās var atrast visu, ko vien sirds kāro labajai atpūtai, bet arī bezgalīgas atrakcijas, kas apmierinās ikviena ceļotāja zinātkāri. Piedāvājam vairākus kūrortus Turcijā, kur solām labas brīvdienas.

Alanjas kūrorts ir vispopulārākais Turcijas kūrorts latviešu vidū. Šeit ir daudz atrakciju, veikalu un lielākais tirgus. Visu gadu lutinošais Vidusjūras klimats piesaista daudzus tūristus. Šis kūrorts ir aktīvs un piedāvā bezgalīgas izklaides iespējas, tāpēc ir piemērots visām vecuma grupām. Tiem, kas vēlas klusu atpūtu, lieliski piemēroti arī Alanjas viesnīcu kompleksi ar privātām zonām.

Kemera ir kūrortpilsēta Turcijā, kas slavena ar savu ūdens sporta veidu pārpilnību. Ūdens sporta veidi šeit ir ārkārtīgi populāri, tāpēc aktīvāki atpūtnieki noteikti atradīs, ko darīt. Kemera ir slavena ar savu ārkārtīgi dzidro Vidusjūras ūdeni, kas priecē pludmales apmeklētājus. Šeit ir arī daudz kafejnīcu un bāru, tāpēc naktsdzīves cienītāji šeit atradīs ko darīt.

Side ir viens no jaunākajiem Turcijas kūrortiem, kas kļūst arvien populārāks. Šī kūrorta ainava ir ārkārtīgi iecienīta latviešu vidū, jo ​​pludmales ieskauj priežu meži. Visa pilsēta ir kā brīvdabas muzejs, tāpēc jūs noteikti palutināsiet acis ar brīnišķīgiem skatiem.

Antālija – Turcijas kūrorts, kas vienmēr ir aktīvs un tūristu pilns, jo pasākumi un festivāli notiek visu gadu. Brīnišķīgs kūrorts, kas piedāvā daudz izklaides aktīvai atpūtai, un tiem, kas vēlas klusu atpūtu, viesnīcas teritorijas tam ir lieliski piemērotas. Tas, iespējams, ir vispopulārākais Turcijas kūrorts, ko tik ļoti iemīļojuši latvieši. Šis ir labi piemērots galamērķis ceļošanai ar bērniem, jo ​​viesnīcas ir pilnas ar bērnu izklaidēm (baseini, animatori, rotaļu laukumi). Lielākā daļa Antālijas viesnīcu savās mājaslapās uzsver, ka ir paredzētas visai ģimenei, tāpēc, ja vēlaties mierīgāku atpūtu, izvēlieties viesnīcu, kas piemērota tikai pieaugušajiem.