online
1

Grieķija

Pielāgo savas brīvdienas
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Izlidošana no
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
31 atrasti piedāvājumi

CEĻOJUMS UZ GRIEĶIJU


Grieķija ir valsts, ko ieskauj Vidusjūra, un tajā kopumā ir vairāk nekā 100 salu. Siltais klimats, skaistās pludmales un apbrīnojamā vēsture piesaista ceļotājus, kurus interesē arhitektūra un kultūra, jo šī valsts var lepoties ar brīnišķīgu mantojumu. Izvēlieties šo brīnišķīgo valsti un izbaudiet katru mirkli. 

Ielāde ...

IETEIKUMI CEĻOJUMAM UZ GRIEĶIJU

Atēnas – Grieķijas galvaspilsēta un senās kultūras un arhitektūras šūpulis. Lieliskā pilsēta aizrauj ar tās ēkām, kas atspoguļo demokrātijas un filozofijas pamatus.
Roda ir sala Egejas jūrā, kurai pieder saulainākās vietas tituls visā Eiropā. Brīnišķīgā daba un zilais ūdens apbur visus ceļotājus.
Korfu ir sala, kas slavena ar savu garšīgo tradicionālo ēdienu! Visas Grieķijas salas ir populāras ar savu dabisko skaistumu, bet Korfu sala izceļas ar vietējiem zvejnieku ciematiem, kurus jūs neredzēsiet nekur citur. Ja vēlaties klusu atpūtu, šī ir vieta jums.
Zakinta ir slavena visā pasaulē ar Navagio pludmali. Tā jāredz visiem! Gleznainā sala katru gadu piesaista arvien vairāk tūristu.
Thasos, iespējams, ir zaļākā sala Grieķijā. Pārsteidzoša savā maigumā un cilvēku siltumā.
Santorine ir romantiskākā sala Eiropā. Sala, kas ir slavena ar saviem lieliskajiem skatiem, katru gadu piesaista daudzus iemīlējušos pārus, kuri izbauda salas burvību.
Krēta ir viena no populārākajām brīvdienu izvēlēm. Vienmēr labi laikapstākļi, silts ūdens, brīnišķīgas pludmales – viss, kas nepieciešams neaizmirstamām brīvdienām.