1
Iedvesmai 💡

Medusmēneša ceļojumi: TOP galamērķi romantiskam atvaļinājumam divatā!

Kāzu ceļojumi: TOP romantisko brīvdienu galamērķi💍

Jūs viens otram esat pateikuši liktenīgo "Jā" savu tuvāko cilvēku priekšā, jautri nosvinējuši un esat gatavi ilgi gaidītajai atpūtai? Atliek tikai viens jautājums - kurp doties? Kāzu ceļojums ir lielisks veids ne tikai atslābināties un atpūsties, bet arī pavadīt laiku divatā un veltīt visu uzmanību viens otram. Nav svarīgi, vai esat pasīvās atpūtas pludmalē cienītāji vai aktīvās atpūtas entuziasti, dabas vai pilsētu pētnieki, var izvēlēties no daudziem ceļojumu galamērķiem. Piedāvājam TOP kāzu ceļojumu galamērķus, kurus varat izvēlēties vēl šajā sezonā.

👩‍❤️‍👩Brīvdienas Maldīvu salās tikai divatā

Tiklīdz izdzirdam vārdu Maldīvija, pazīstama arī kā Maldīvu salas, galvā sāk griezties domas par romantiskām brīvdienām divatā. Šo Indijas okeānā esošo valsti veido vairāk nekā 1000 koraļļu salu, kas vilina ar plašām baltā smilšu pludmalēm, kristāldzidru piekrastes ūdeni un maģisku zemūdens pasauli.

Kūrorti, kas uzņem Maldīvijā ieradušos kāzu ceļojuma pavadīšanai, katru gadu piedāvā arvien romantiskākus piedzīvojumus – no vakariņām sveču gaismā jūras krastā līdz koka namiņiem uz ūdens, uz kuriem var nokļūt tikai ar laiviņu.

👩‍❤️‍👨Ceļojums uz Maurīciju – neaizmirstamas brīvdienas

Vēl viens ideāls galamērķis medus mēnesim – par zemes paradīzi dēvētā Maurīcija. Šo salu ieskauj kristāldzidrs ūdens, žilbinoši baltas pludmales un viens no lielākajiem koraļļu rifiem pasaulē, kas valdzina ar pasaku zemūdens pasauli. Turklāt ceļojuma uz Maurīciju laikā atpūtniekus gaida eksotiska, iespaidīgi skaista daba, slavenas vēsturiskas vietas, greznas viesnīcas, izcila virtuve un ļoti draudzīgi vietējie iedzīvotāji. Šajā salā netrūks aktivitāšu ne aktīvās atpūtas izslāpušajiem iemīlējušies pāriem, ne pāriem, kas sapņo par greznību un kvalitatīvu atpūtu.

👩‍❤️‍👩Amalfi – romantiska atpūta Itālijā

Amalfi ir pilsēta Itālijā, kas atrodas pie Salerno līča. Amalfi piekraste ir atzīta par vienu no skaistākajām pasaulē un to aizsargā UNESCO. Acīmredzams, ka kāzu ceļojums šeit sniegs neaizmirstamus iespaidus, bet dabas skaistums un mierīgais un lēnais dzīves ritms ļaus pilnvērtīgi atslābināties. Ko apmeklēt Amalfi?

🌅Pozitāno. Tas ir ciemats Amalfi piekrastē, kas vilina tūristus no visas pasaules ar maģisku skaistumu un romantisku atmosfēru. Brīvdienas šeit paliks atmiņā ilgi, pateicoties stāvajām klintīm, mazajām krāsainajām mājām un draudzīgajiem vietējiem iedzīvotājiem.

🌅Sorento. Populārs tūristu ciemats, kas valdzina ceļotājus ar dzidro jūru, brīnišķīgām pludmalēm, neatkārtojamām Neapoles līča ainavām un Vezuva vulkānu.

🌅Ravello. Vēl viena UNESCO mantojuma sarakstā iekļautā vieta, kas izceļas ar īpaši zaļu dabu un iespaidīgiem kalniem. Šajā ciematā nav automašīnu satiksmes, tāpēc kāzu ceļojuma laikā šeit ir lieliska iespēja atslābināties un doties garās romantiskās pastaigās.

👩‍❤️‍👨Malta – romantiska atpūta divatā

Kāzu ceļojums uz Maltu ir ideāli piemērots tiem pāriem, kuri mīl lēnu dzīvesveidu, vēlas aizbēgt no lielpilsētas burzmas, izbaudīt mieru un viens otru! Ceļojums uz Maltu ļaus sajust ilgi gaidīto atslābināšanos un sniegs neaizmirstamus iespaidus. Šī sala ir slavena ar savas skaistās pludmales, un pēc atpūtas iesakām izpētīt salu. Ko apskatīt Maltā?

🐚Mdina. Tā ir vēsturiskā Maltas galvaspilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, bet arhitektūrā dominē normāņu un baroka stili. Mdina īpaši patiks vēstures cienītājiem!

🐚Gozo sala. Ceļojuma uz Maltu laikā to vienkārši ir jāapmeklē! Ieteicams uz šo salu doties ar prāmi, kas kursē no Paradise Bay līča. Šī sala ir slavena ar Zilo logu - unikālu klinšu veidojumu.

Kāzu ceļojumi ar AirGuru!
Mēs piedāvājām tikai dažus ceļojumu galamērķus, kurus varat izvēlēties pēc savas kāzu svinībām. Kvalitatīvai atpūtai un atslābināšanai gribas pēc iespējas mazāk rūpju un plānošanas, tāpēc atstājiet visu mūsu pārziņā. Sazinieties ar AirGuru komandu un ieplānojiet savu sapņu kāzu ceļojumu jau tagad!

Telefons:  +37167660438

E-pasts: sveiki@airguru.lv