1

viesnīca no 675 €

Silta atpūta netālu no Kleopatras pludmales 4* XPERIA GRAND BALI!

Lielisks SPA
Baseins
Laba atrašanās vieta
Netālu no pludmales

Izbaudiet burvīgu atpūtu 4* viesnīcā XPERIA GRAND BALI Alanjas kūrorta centrā, kas piedāvā iespēju atpūsties pie baseina, apmeklēt SPA centru un kas atrodas tikai 300 m no slavenās Kleopatras pludmales - rezervējiet savu sapņu brīvdienas jau tagad!

Meklē labāko cenu 🤑

Rādīt tikai
Izvēlētajam datumam nav derīgu piedāvājumu. Mēģiniet izmainīt meklēšanas parametrus vai saņemiet individuālu piedāvājumu.
DROŠA PIRKUMA GARANTIJA
Alanja

Alanja, viena no populārākajām Turcijas kūrorpilsētām, priecē ar saulainiem laikapstākļiem, izsmalcinātām viesnīcām un vēsturiskiem brīnumiem, padarot to par ļoti iekārojāmu galamērķi visu atpūtas meklētāju vidū.

Izbaudi balto smilšu pludmales, gleznainas ainavas un piejūras promenādes! Apmeklē Damlatas alu, vēsturisko Sarkano torni, slaveno Kleopatras pludmali vai izpēti apkārtni aizraujošā laivu braucienā. 

Alanjā vari tuvāk iepazīt turku virtuvi - izmēģini Lahmacun, kas pazīstama arī kā turku pica vai Adana kebabus. Savukārt, ja mīli saldumus - izmēģini Baklava, tradicionālu Turcijas konditorejas izstrādājumu.

Alanja ir galamērķis, ko var apmeklēt gandrīz visu gadu, jo apkārtne saņem bagātīgu saules gaismu un apmeklētāji var baudīt pludmali no maija līdz pat oktobra beigām. 

Apmeklē Alanju un izbaudi Vidusjūras gaisotni!

Plašāka informācija

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Lidojumi Rīga - Antālija - Rīga
  • Rokas un reģistrētā bagāža
  • Transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ
  • Izvēlētais nakšu skaits 4* naktsmītnē XPERIA GRAND BALI
  • Izvēlētais ēdināšanas veids
  • Ceļojuma vadītāja pakalpojumi
  • AirGuru profesionālas konsultācijas un visa nepieciešamā palīdzība
Nepieciešama palīdzība? Spied šeit