Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Maljorka

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ MALJORKU

Maljorka ir Spānijas sala, kas vilina ar zeltainām pludmalēm, siltu laiku un zilu jūru. Tā ir sala, kas katru gadu piesaista vairāk nekā 20 miljonus tūristu no visas pasaules, tāpēc tai patiešām ir daudz ko piedāvāt. Salā ir augsti attīstīta viesnīcu infrastruktūra, tāpēc tā ir lieliski piemērota ceļošanai ar bērniem. Lai gan Maljorka ir pazīstama kā ballīšu galvaspilsēta, šeit atradīsiet arī daudzas apskates vietas.

Ielāde ...

KO DARĪT MALJORKĀ?

  • Draha alas - citādi zināmas kā pūķa klintis, ir slavenākās Eiropā. Šeit jūs atradīsiet sešus pazemes ezerus, kas katru gadu piesaista miljoniem tūristu. Alās skanošā klasiskā mūzika ir vēl iespaidīgāka. Ārkārtīgi skaisti labirinti un akmeņi pārsteidz apmeklētājus ar dabas radīto skaistumu.
  • Soller dzelzceļš ir vienīgais šāda veida dzelzceļš pasaulē, tas uzbūvēts 1912. gadā un tiek darbināts ar elektrību. Iespaidīgs maršruts, kura laikā tiksiet garām pat 13 dažādiem viaduktiem un tuneļiem, un varēsiet apbrīnot Sierra de Alfabia kalnu virsotnes.
  • Born Passage - tiek titulēta kā skaistākā iela Palmas pilsētā. Ir daudz mājīgu kafejnīcu, kur var baudīt gardus ēdienus vai dzērienus.
  • Palmas Santa Maria katedrāle ir lielākā Palmas ēka, kas, domājams, ir celta, lai godinātu Jaunavu Mariju. Ēka ir patiesi lieliska, celta bijušās mošejas vietā.
  • Palma – salas galvaspilsēta, kas noteikti jāredz. Šauras ieliņas, kur var apbrīnot katru redzamo skatu. Šeit ir daudz restorānu, bāru, veikalu un laukumu. Brīnišķīga vieta, kur pavadīt pēcpusdienu.