Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
Pielāgo savas brīvdienas
Pielāgo savas brīvdienas
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Spānija

FILTRI
Pielāgo savas brīvdienas
Pielāgo savas brīvdienas
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ SPĀNIJU


Spānija ir viena no lielākajām valstīm Eiropā, un tā ir slavena ar savu apbrīnojamo ainavu, tradicionālajiem ēdieniem un viesmīlīgiem vietējiem iedzīvotājiem.

Jums vajadzētu ceļot vairāk nekā vienu reizi, lai redzētu visu valsts skaistumu, sajustu kultūras mantojumu un apmeklētu visas piedāvātās vietas. Tomēr mēs esam izvēlējušies jums galamērķus, kurus jūs noteikti iemīlēsit!

Ielāde ...

SPĀNIJAS LABĀKIE GALAMĒRĶI

Madride ir Spānijas galvaspilsēta un viena no visvairāk apmeklētajām pilsētām Eiropā. Pilsēta ir pilna ar muzejiem, apskates vietām un, protams, bāriem un naktsklubiem. Ceļojot uz Madridi, veltiet šai pilsētai vismaz dažas dienas, lai jūs varētu sajust šīs pilsētas dzīvīgumu.
Malaga ir pilsēta, kas pilna ar krāsām, mākslu un skaistu mūziku. Ir vērts atzīmēt, ka Malaga ir Pablo Pikaso dzimtene. Šī pilsēta ir slavena ar savu brīnišķīgo auru, ko var sajust ielās.
Barselona ir rosīga, liela pilsēta, kas slavena ar savu lielisko darbu — Sagrada Familia baznīcu. Šeit ir arī daudz muzeju un mākslas galeriju.
Kosta Daurada ir reģions, kas piemērots ceļotājiem, kuri mīl dabu. Šeit ir daudz dabas rezervātu, tāpēc ainava šeit ir zaļāka un laiks ir maigāks. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka arī naktsdzīve šeit ir aktīva, kā arī šeit ir daudz kafejnīcu, kur nobaudīt tradicionālos ēdienus un dzērienus.
Kosta Brava ir reģions, kas piemērots lēnai atpūtai, tas ir pilns ar maziem ciematiem un skaistiem krastiem. Ja vēlaties atrast mieru brīnišķīgajā dabā, šis virziens ir domāts tieši jums.
Maljorka ir ballīšu galvaspilsēta, kas katru gadu piesaista jauniešus no visas pasaules. Sala ir pilna ar bāriem, kafejnīcām, klubiem, kas ir atvērti līdz rītausmai.
Tenerife ir brīnišķīga sala, kas katru gadu piesaista arvien vairāk tūristu no Latvijas. Skaistas pludmales, zemas cenas un brīnišķīgi laikapstākļi ir ideāli piemēroti labam atvaļinājumam.