Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Malaga

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ MALAGU

Malaga ir viena no mākslinieciskākajām pilsētām Spānijā, kas katru gadu piesaista neskaitāmus tūristus. Pilsēta, kas slavena ar savu brīnišķīgo auru un krāsām, ir bagāta arī ar skaistām pludmalēm. Šis kūrorts ir piemērots ne tikai ģimenēm ar bērniem, bet arī ceļotājiem, kam patīk naktsdzīve. Ko darīt šeit atradīs ikviens, jo Malaga piedāvā ne tikai labas pludmales un restorānus, bet arī daudzus muzejus un apskates vietas.

Ielāde ...

KO APMEKLĒT MALAGĀ?

Malagas katedrāle ir kā pilsētas vizītkarte. Tās uzbūvēšanai bija nepieciešami pat 200 gadi, kā rezultātā var saskatīt gotikas, renesanses un baroka zīmes. Šai apbrīnojamajai struktūrai ir viens tornis, un iekšpusē jūs varat redzēt daudzas slavenu mākslinieku skulptūras un gleznas.
Malagas vēršu cīņu arēna ir brīnišķīga struktūra, kas var uzņemt līdz 14 tūkstošiem cilvēku, kuri joprojām var vērot vēršu cīņas. Netālu atrodas arī vēršu cīņu muzejs, kas iepazīstinās jūs ar šo spāņu tradīciju.
Fuente de Piedra ezers ir slavens ar šeit mītošajiem flamingo, kas, šķiet, iekrāso ezera zilo ūdeni rozā. Ezers atrodas lieguma teritorijā, tāpēc krasti ir bagāti ar unikālu augu, un krastā izvietotās kafejnīcas ar brīnišķīgu skatu uz šo ezeru priecēs ikviena acis.
Nerjas alas atrodas apmēram 70 km attālumā no Malagas, taču tās ir jāapmeklē, ja ir iespēja. Alas, kas ik gadu piesaista neskaitāmus tūristus un stiepjas 4 kilometru garumā, pārsteigs ar tajās mītošajiem dzīvniekiem, kā arī augošajiem augiem un, protams, stalaktītiem un stalagmītiem.
Pikaso muzejs ir vieta, kur glabājas pasaulslavenā mākslinieka darbi un personīgās mantas. Jāapmeklē, ja vismaz nedaudz interesē māksla!