1

viesnīca no 424 €

Vasaras karstums Turcijā, 5-zvaigžņu viesnīcā NOXINN CLUB!

Daudzas aktivitātes bērniem
Netālu no pludmales
SPA pakalpojumi
Ūdens slidkalniņi

Saule, jūra un labas emocijas būs labākā vitamīnu deva, ar kuru varēsiet pavadīt ilgi gaidītās brīvdienas Turcijā! Un atpūtai iesakām izvēlēties 5-zvaigžņu viesnīcu NOXINN CLUB ar VISS iekļauts ēdināšanas tipu!

Meklē labāko cenu 🤑

Rādīt tikai
Izvēlētajam datumam nav derīgu piedāvājumu. Mēģiniet izmainīt meklēšanas parametrus vai saņemiet individuālu piedāvājumu.
DROŠA PIRKUMA GARANTIJA
Alanja

Alanja, viena no populārākajām Turcijas kūrorpilsētām, priecē ar saulainiem laikapstākļiem, izsmalcinātām viesnīcām un vēsturiskiem brīnumiem, padarot to par ļoti iekārojāmu galamērķi visu atpūtas meklētāju vidū.

Izbaudi balto smilšu pludmales, gleznainas ainavas un piejūras promenādes! Apmeklē Damlatas alu, vēsturisko Sarkano torni, slaveno Kleopatras pludmali vai izpēti apkārtni aizraujošā laivu braucienā. 

Alanjā vari tuvāk iepazīt turku virtuvi - izmēģini Lahmacun, kas pazīstama arī kā turku pica vai Adana kebabus. Savukārt, ja mīli saldumus - izmēģini Baklava, tradicionālu Turcijas konditorejas izstrādājumu.

Alanja ir galamērķis, ko var apmeklēt gandrīz visu gadu, jo apkārtne saņem bagātīgu saules gaismu un apmeklētāji var baudīt pludmali no maija līdz pat oktobra beigām. 

Apmeklē Alanju un izbaudi Vidusjūras gaisotni!

Plašāka informācija

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Lidmašīnas biļetes Rīga - Antālija - Rīga
  • Rokas un reģistrētā bagāža
  • Transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ
  • Izvēlētais nakšu skaits 5-zvaigžņu viesnīcā NOXINN CLUB
  • Ēdināšanas tips - VISS IEKĻAUTS
  • Tūrisma gida pakalpojumi
  • AirGuru profesionālas konsultācijas un viss nepieciešamais atbalsts
Nepieciešama palīdzība? Spied šeit