Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Gdaņska

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMS UZ GDAŅSKU

Gdaņska ir Polijas ostas pilsēta, kas slavena ar savu neparasti skaisto vecpilsētu. Izskalotie Baltijas jūras krasti liks justies kā mājās, tikai ārzemēs. Pilsēta ir bagāta ar arhitektūras mantojumu, tāpēc to bieži apmeklē tūristi, kuriem interesē vēsture. Šī pilsēta arī pārsteigs ar savu virtuvi, jo ēdiens ir līdzīgs kā Latvijā – bagātīgs un trekns. Un, pēc garšīgas un sātīgas maltītes apmeklējiet Gdaņskas slavenākos objektus!

Ielāde ...

5 TOP VIETAS, KO APMEKLĒT GDAŅSKĀ

Sv. Jaunavas katedrāle ir gotiskā stila katedrāle, kas ir vecākā ķieģeļu baznīca pasaulē un, domājams, var uzņemt līdz 25 000 cilvēku. Šī katedrāle ir patiesi iespaidīga. Apmeklējot to, jūs varat redzēt arī 15. gadsimta astronomisko pulksteni. Tā ir viena no visvairāk apmeklētajām vietām Gdaņskā.
Štuthofas koncentrācijas nometne - vācu nacistu celta nometne, kurā ieslodzīja politieslodzītos un ebrejus. Kraupu nometnes vēsture atgādina šausmīgos genocīda laikus. Tiesa, nometne atrodas 34 kilometrus no Gdaņskas, tāpēc, lai to sasniegtu, būs nepieciešama automašīna.
Gdaņskas vecpilsēta - staigā pa tās ielām un apbrīnot to skaistumu! Vecpilsēta ir patiešām liela, tā piedāvā daudzas kafejnīcas, kurās var baudīt tradicionālos poļu ēdienus.
Sopota ir viena no tā sauktajām Trīspilsētām (Gdaņska, Gdiņa, Sopota), kur atrodas piejūras kūrorts. Tiek uzskatīts, ka koka mols Sopotā ir garākais Eiropā.
Neptūna strūklaka ir 17. gadsimta bronzas Neptūna skulptūra, kas vienlaikus ir arī strūklaka. Tā ir populāra vieta Gdaņskā, kur satikt draugus.