Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Polija

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ POLIJU

Polija ir brīnišķīga, kontrastaina valsts ar nebeidzamu skaitu vēstures pieminekļu un, protams, skaistu ainavu. Runājot par dabu, Polija savas plašās teritorijas dēļ var piedāvāt ne tikai pludmales tās ziemeļu daļā, bet arī kalnus dienvidos. Tā ir arī mājvieta lielām pilsētām ar elpu aizraujošiem debesskrāpjiem. Mūsu ieteiktie galamērķi uz lielākajām Polijas pilsētām jūs noteikti aizraus. Šeit varat pavadīt romantisku nedēļas nogali vai aizbēgt ar ģimeni vai draugiem.

Ielāde ...

IETEIKTIE GALAMĒRĶI POLIJĀ

Varšava ir Polijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Metropole ir slavena ar saviem brīnišķīgajiem muzejiem, arhitektūras šedevriem un, protams, naktsdzīvi. Šeit jūs noteikti atradīsit, ko darīt, neatkarīgi no tā, cik reižu jūs pilsētu apmeklējat. Apmetoties pilsētas centrā, visi apskates objekti būs ērti sasniedzami ar kājām, tāpēc nebūs problēmu ar transportu. Lielākā daļa cilvēku par zemu novērtē šo pilsētu kā garlaicīgu, taču dodiet tai iespēju atvērties, un tā jūs pārsteigs ar visdažādākajām krāsām.


Gdaņska ir ostas pilsēta Polijā. Gdaņskas vecpilsēta ir liela, iespaidīga un patiesi skaista! Šeit noteikti atradīsiet ko apmeklēt un apskatīt, un arī cenas patīkami pārsteigs. Iepazīsim šo brīnišķīgo Polijas ostas pilsētu, kas pārsteigs no pirmā acu uzmetiena.