1
Iedvesmai 💡

Jāņi 2024: kur pavadīt garo nedēļas nogali šogad?🌿

Viena no garajām nedēļas nogalēm 2024. gadā, kad mums ir papildu brīvdiena, ir Jāņu svinības jūnijā. Jāņiem ir dziļas tradīcijas mūsu valstī, un bieži vien šie svētki tiek svinēti Latvijas piepilsētās. Tā kā svētki šogad tiks svinēti no 22. līdz 24. jūnijam, mēs iesakām apmainīt dažu stundu braucienu ar automašīnu uz laukiem pret īsu lidojumu ar lidmašīnu un apskatīt tuvākās Eiropas pilsētas! Piedāvājam garas nedēļas nogales ceļojumus, kas sniegs daudz iespaidu.

Jāņi Itālijā - vienmēr laba izvēle

Sagaidiet garo Jāņu nedēļas nogali Ziemeļitālijā! Tur būs silts un, visticamāk, saulains, bet ne pārāk svelmains vēl. Patiešām tā - brīvdienas 2024. gadā var būt vēl neaizmirstamākas, ja izvēlēsieties doties uz romantisko Itāliju. Milāna ir "neizsmeļama" pilsēta, kurai katru reizi ir ar ko pārsteigt. Mēs iesakām apmeklēt slaveno Milānas katedrāli, Viktora Emanuela II galeriju, Sforcu pili, Breras pinakotēku. Vai dodieties izbraucienā uz Ziemeļitālijas slavenajiem ezeriem - Komo, Iseo, di Garda, Madžore. Vai izzināt sen iecienītu galamērķi - omulīgo Bergamo. Šīs ir tikai dažas no apmeklējamām vietām, kuras noteikti paspēsiet apskatīt dažu dienu laikā.

Ceļojums uz Krētu patiks pat visprasīgākajiem ceļotājiem

Jāņu svinības Krētā - oriģināls risinājums, kas noteikti nevilsies! Jūnijs ir lielisks laiks ceļojumam uz Krētu, jo vasaras sezonā šeit valda 25-28 grādu siltums. Krēta ir slavena ar neticamām ainavām, brīnišķīgu dabu, pludmalēm, kā arī šaurām kūrortu ieliņām, mājīgām kafejnīcām un restorāniem. Šis virziens apmierinās pat visprasīgāko ceļotāju vajadzības, jo šeit var baudīt gan mierīgu atpūtu pludmalē, gan aktīvu brīvo laiku dabā un Krētas kūrortos. Ideāls garas nedēļas nogales ceļojums!

Iepazīstiet Austriju tikai dažu dienu laikā

Viens no populārākajiem īso ceļojumu virzieniem ir Austrija. Jūnijs ir lielisks laiks, lai iepazītu šo valsti un tās galvaspilsētu Vīni. Šī pilsēta atrodas blakus Donavas upei un tai noteikti ir, ko piedāvāt. Mēs iesakām šeit apmeklēt Sv. Stefana katedrāli, Vīnes operu, Hofburgas pili, Vīnes muzeju kvartālu, Mākslas vēstures muzeju, Šēnbrunas pili, Belvederes pili un citas slavenas šīs pilsētas apskates vietas. Lai garā Jāņu nedēļas nogale kļūst par iepazīšanos ar Austriju!

Jāņi dabā - atklājiet Komo ezeru

Ilgi gaidīta atpūta, neaizmirstami iespaidi un vēl vairāk - Itālijas Komo ezera reģionā! Šis ezers piesaista ceļotājus no visas pasaules ar savu neatkārtojamo skaistumu, mieru, un dažu dienu ceļojums šeit ir ideāla izvēle. Komo pilsētā mēs iesakām ar pacēlāju uzkāpt Brunates ciematā, kas atrodas kalna virsotnē. No šīs vietas paveras brīnišķīgs skats uz visu pilsētu, ezeru un kalniem. Pašā Komo pilsētā var pastaigāties pa mājīgo vecpilsētu, apskatīt unikālās arhitektūras ēkas, piemēram, pilsētas katedrāli, Sv. Marijas katedrāli, Olmo villu.

Joprojām šaubāties, kur pavadīt brīvdienas 2024. gadā? Sazinieties ar AirGuru komandu!