1
AirGuru klientu stāsti 💙

Pēdējā brīža ceļojums uz Ēģipti - Artūra lieliskā pieredze!

Artūrs un viņa draudzene, būdami regulāri ceļotāji, nolēma doties spontānā septiņu dienu atpūtas braucienā uz Ēģipti, lai izbēgtu no Latvijas drēgnā agrā pavasara. Pateicoties AirGuru.lv izdevīgajiem pēdēja brīža ceļojumu piedāvājumiem, pāris jau četras dienas pēc ceļojuma iegādes devās pretim jauniem piedzīvojumiem. Ēģipte atstāja neizdzēšamus iespaidus ar savu kristāldzidro Sarkano jūru, krāšņajiem koraļļu rifiem un viesmīlīgo atmosfēru, liekot Artūram un viņa draudzenei apņemties atgriezties šajā valstī vēlreiz. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par viņu pieredzi!

1) Kas ceļoja? Vai esat bieži ceļotāji? Kā nolēmāt, ka laiks doties ceļojumā?

Ceļojumā devāmies divatā ar draudzeni, ceļojam diezgan regulāri - pāris reizes gadā, pārsvarā pa Eiropu un Āziju. Šis ceļojums bija spontāns - bija laiks atvilkt elpu no ikdienas, 4 dienas pirms izlidošanas iegādājāies ceļojumu.

2) Kā izvēlējāties galamērķi, cik ilgā ceļojumā devāties?

Vēlējāmies "aizmukt" no Latvijas drēgnā pavasara uz siltākiem laikapstākļiem un Ēģiptē nebijām vēl bijuši. Bijām 7 dienu ceļojumā.

3) Kā uzzinājāt par AirGuru.lv? Kā patika sadarboties ar AirGuru.lv?

AirGuru reklāmu ievērojām Facebook platformā, aplūkojām un sapratām, ka tiešam izdevīgi piedāvājumi. Sadarbība ar AirGuru bija ļoti viegla, ļoti pretīmnākoši un zinoši darbinieki, kas iedziļinās klienta vēlmēs un iesaka labāko variantu.

4) Kā patika Ēģipte?

Ēģipte atstāja fantastiskus iespaidus - noteikti atgriezīsimies. Vislabākos iespaidus deva Sarkanā jūra - ūdens dzidrums, koraļļu rifi.

5) Kā vērtējat viesnīcu?

Dzīvojām SharmInn AMAREIN viesnīcā - laba budžeta viesnīca, liels un ļoti tīrs baseins, plaša teritorija. Personāls atsaucīgs, pretimnākošs, izpalīdzīgs, pārsvarā angliski vai krievu valodā runājošs. Viesnīcā katru vakaru notika izklaides šovi. Bezmaksas WIFi ļoti labi strādāja visā teritorijā. Viesnīca atradās 3 līnijā no jūras, bet trīs reizes dienā kursēja autobuss no un uz pludmali. Pludmale - izcila, koraļļu rifi, katru dienu varēja snorkelot apskatīt krāsainās zivtiņas, vienīgais mīnuss pludmalē nebija labierīcības. Vecpilsēta atradās 20 minūšu gājienā, bet blakus daudz mazie veikaliņi. Lieliska atpūta.

Lai saņemtu labāku numuriņu esiet gatavi piemaksāt kādu tējas naudu.

6) Ko ieteiktu citiem ceļotājiem, kas vēlas doties uz Ēģipti?

Ieteiktu samainīt naudu uz vietējo valūtu vai dolāriem, mums pašiem bija tikai Eiro, dažās vietās netika pieņemta. Ieteiktu pirmajā dienā iegadāties masku lai vērotu zemūdens pasauli. Noteikti izmēģināt niršanu. Bez viesnīcas aiziet uz kādu zivju restoranu lai izbaudītu svaigas jūras veltes. Cenas vecpilsētā būs auzgstākas kā piemāju veikaliņos, kur būs pieejamas līdzīgas preces. Noteikti kaulējieties!

7) Noslēgumā…

Paldies atsaucīgajiem AirGuru.lv darbiniekiem par izcilajiem piedāvājumiem! Noteiki rekomendējam citiem un paši lietosim arī turpmāk AirGuru!!