1

AirGuru.lv – ceļo ērti un izdevīgi

AirGuru.lv – tiešsaistes ceļojumu aģentūra, ar kuru ceļot būs ērti, lēti un droši! 💙

AirGuru mūsdienīgā pieeja tūrisma pakalpojumiem ļaus Tev ietaupīt laiku, naudu un raizes – izvēlies savu galamērķi no plašā piedāvājuma klāsta mājaslapā, saņem profesionālas konsultācijas par savu ceļojumu, rezervē visu nepieciešamo ar pāris klikšķiem – tas viss, neizejot mājām vai biroja, turklāt par labāko cenu tirgū.

✈️ AirGuru pirmssākumi meklējami Lietuvā 2013. gadā, kad divi apņēmīgi jaunieši nolēma dibināt uzņēmumu un startēt tūrisma industrijā.

✈️ Šodien AirGuru veiksmīgi darbojas visā Baltijā, pielietojot vairāk kā 10 gadu laikā iegūtās zināšanas, lai nodrošinātu labāko pakalpojumu ceļotājiem!

Izvēlies. Ceļo. Esi iedvesmots. Tas ir mūsu uzņēmuma moto. 

✅ Izvēlies. Mēs piedāvājam mājaslapu, kas atvieglo sarežģīto un garlaicīgo ceļojuma plānošanas procesu. Izvēlies galamērķi un dodies – tas ir tik vienkārši un ērti!

✅ Ceļo. Dažādu iemeslu dēļ cilvēki apceļo pasauli jau kopš seniem laikiem. Ceļojumi mūs iedvesmo. Mūsdienās mēs ceļojam, lai izmuktu no rutīnas, nogaršotu tradicionālo virtuvi, komunicētu ar vietējiem iedzīvotājiem un izmēģinātu ko jaunu, tā vietā, lai apmeklētu tikai pašus populārākos tūristu galamērķus. Izpēti savu ceļojumu fotoalbumu - tu ieraudzīsi vairāk smaidus un smieklīgus brīžus nekā pasaulslavenus arhitektūras šedevrus. Tieši šīs pieredzes liek mums ceļot vēl un vēl.

✅ Esi iedvesmots. Apmaldīties pasaules tūrisma tirgū ir gaužām viegli. Tāpēc AirGuru palīdzēs atrast vislabākos un jūsu vēlmēm visatbilstošākos piedāvājumus. Neatliec savu ceļojumu. Izvēlies pareizo galamērķi un dodies piedzīvojumā!

Inovācija, kvalitāte un klienta vēlmes ir svarīgākās AirGuru.lv darba sastāvdaļas.

Kāpēc ceļot ar AirGuru?
 
🧘‍♀️ Jo tas ir ĒRTI!
Milzīgajā naktsmāju un lidojumu piedāvājumā ir viegli apjukt – mēs jau esam atlasījuši gatavas, pārbaudītas kombinācijas, lai ietaupītu Tev laiku.
 
💰 Ceļot ar AirGuru ir LĒTI!
Mūsu inovatīvie un automātiskie tehnoloģiju risinājumi milzīgajā piedāvājumā spēj atrast vislabākās pieejamās cenas, kuras mēs piedāvājam arī Tev!
 
🥰 DROŠI – AirGuru ir licencēta tūrisma aģentūra un operators.
Apdrošināšanas summa ir 450 000€ apmērā. Tas nozīmē, ka Tev nav jāuztraucas, ka Tavs ceļojums pēkšņi pazudīs. AirGuru ir uz palikšanu, veiksmīgi darbojoties tūrisma tirgū jau vairāk kā 10 gadus.
 
Ja Tev ir kādi jautājumi vai vienkārši vēlies parunāties, sazinies ar mums:
 
☎ Zvani +37167660438
 
Visiem jaunumiem, kā arī uzmundrinošiem jokiem, vari sekot līdzi: FACEBOOK un INSTAGRAM!