Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Melnkalne

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ MELNKALNI

Melnkalne nesen kļuvusi par populāru ceļojumu galamērķi. Un ne bez iemesla! Valsts pārsteidz ar savu dabas skaistumu, pludmaļu pārpilnību un, pats pārsteidzošākais, zemajām cenām. Pat savā nosaukumā Melnkalne iekodēja melno kalnu ainavu, un to valstī noteikti ir daudz. Brīnišķīgā daba, tūristiem lieliski piemērotas smilšu pludmales un debeszils ūdens rada neaizmirstamas atmiņas. Lai apmeklētu vairāk vietas šajā valstī, vēlams ceļot ar automašīnu. Vienīgi jābrīdina, ka ceļošana pa līkumotiem serpentīna ceļiem aizņem daudz laika, taču to kompensēs skati, kas paveras ceļojuma laikā.

Ielāde ...

KO REDZĒT MELNKALNĒ?

Noteikti vērts apskatīt Durmitoras nacionālo parku un Taras upes kanjonu. Taras upes kanjons ir otrs dziļākais kanjons pasaulē, skati šeit ir elpu aizraujoši. Un, ja jūs nolemjat pastaigāties pa Taras upes tiltu - mēs apsolam, ka skati paliks jūsu atmiņā uz mūžu.
Budva ir lielākais kūrorts valstī, ko bagātina viesnīcu un dažādu piedāvāto ūdens aktivitāšu pārpilnība. Šeit jūs atradīsiet daudzas kafejnīcas un nakts bārus - pilsēta neguļ visu diennakti.
Sveti Stefana sala ir bagāto un slaveno iemīļota sala, un tur nokļūt nav iespējams, taču salas skaistums atklājas nevis tur atrodoties, bet gan skatoties uz to no pilsētas skatu laukumiem.

Melnkalne ir diezgan liela valsts un apceļot to, nogaršot vietējās virtuves šedevrus ir neizsakāms brīnums. Valsts iedzīvotāji tūristus uzņem ļoti sirsnīgi, stāstot par skaistākajām vietām, kas nav tik populāras, bet elpu aizraujošas.