Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Larnaka

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ LARNAKU

Larnaka ir Kipras kūrorts, kas piesaista tūristus no visas pasaules. Larnaka ir slavena ar savu piejūras promenādi, kur vakara pastaigas ir ļoti romantiskas un iedvesmojošas. Šajā kūrortā ir daudz viesnīcu, kas piedāvā visas iespējamās izklaides, un, ja esat aktīvāks atpūtnieks, tad arī šeit atradīsiet, ko darīt, jo šajā pilsētā ir ļoti daudz apskates vietu.

Ielāde ...

KO REDZĒT LARNAKĀ?

Larnakas jahtu piestātne ir romantiska pastaigu vieta. Šeit strādājošais jahtklubs piesaista apmeklētājus no visas pasaules. Pastaigājoties pa šo jahtu piestātni, var redzēt ļoti greznas jahtas, kas apžilbina ar savu skaistumu un vērtību. Šeit jūs varat arī rezervēt ūdens transporta ekskursiju, lai izpētītu piekrasti no jūras puses.
Turku kvartāls Skala ir rajons, kas kādu laiku ir bijis aizmirsts, bet atkal atdzīvojies, pārsteidzot ar savu skaistumu. Sirdi šeit iekaro baltās mājas ar krāsainiem slēģiem, kas izskatās ārkārtīgi mākslinieciski. Skalā piedāvājam apmeklēt arī amatnieku darbnīcu, kur var iegādāties vietējos suvenīrus.
Kamieļu ferma ir vieta, kur ikviens atradīs ko darīt. Šī ir vienīgā vieta uz salas, kur var satikt, pabarot, paglaudīt vai izjāt ar kamieļiem. Šajā saimniecībā ir arī neliels zoodārzs un kafejnīca, kur var atsvaidzināties vai nogaršot vietējos ēdienus.
Larnakas sālsezers ir unikāla vieta, kas pārsteidz ar savām pārmaiņām. Vasarā karstuma ietekmē ezers iztvaiko un pārvēršas par sāls laukiem, bet ziemā atkal piepildās, kļūstot par putnu, galvenokārt flamingo, migrācijas pieturu. Patiesi iespaidīga apskates vieta šo putnu cienītājiem.
Larnakas pludmales ir tūristu un vietējo iedzīvotāju apmeklētas pludmales, kas ir labiekārtotas, sakoptas un, protams, vienmēr aicina šeit pavadīt dienu.