Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Venēcija

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ VENĒCIJU

Venēcija ir pilsēta uz ūdens, kas slavena ar romantiskajiem gondolas braucieniem un brīnišķīgo mūziku. Jūs vienmēr vēlaties šeit atgriezties, neatkarīgi no tā, cik reizes esat tur bijis. Pilsēta ir piesātināta ar romantiku, tāpēc katru gadu tā uzņem neskaitāmus ceļotājus, no kuriem lielākā daļa ir pāri, kuri vēlas pavadīt dažas neaizmirstamas dienas. Katru gadu šajā brīnišķīgajā pilsētā notiek Venēcijas karnevāls, kura laikā pulcējas neskaitāmi apmeklētāji no visas pasaules. Tāpēc, ja vēlaties romantiskas un mierīgas brīvdienas, aicinām apmeklēt brīnišķīgo pilsētu Itālijas ziemeļaustrumos – Venēciju!

Ielāde ...

KO REDZĒT VENĒCIJĀ?

Sv. Marka laukums ir viesu un vietējo iedzīvotāju apmeklētākā vieta, kur cilvēki rīko sanāksmes un dodas uz kafejnīcām. Šeit vienmēr ir daudz cilvēku, tāpēc tūristiem, kuriem nepatīk haotiskas vietas, vajadzētu izvairīties no šī laukuma.
Dodžu pils ir pilsētas simbols, kas ir arī ministriju un padomju tikšanās vieta. Kādreiz tas bijis cietums, bet, kad ieslodzītajiem nepietika vietas, šī gotiskā stila ēka tika rekonstruēta un pārveidota par rezidenci.
Sv. Marka bazilika ir pilsētas pērle, kas pazīstama arī kā zelta baznīca. Ēka ir patiešām iespaidīga, rotāta ar zelta mozaīkām un skulptūrām. Uzturoties Venēcijā, noteikti apmeklējiet šo pilsētas lepnumu.
Lielais kanāls ir galvenais ūdensceļš Venēcijā. Šeit peld simtiem gondolu, veidojot pasakainu skatu.
Rialto tilts ir tilts pāri Lielajam kanālam, kas savieno divas Venēcijas ielas. Tilts ir patiešām iespaidīgs arkas formas dēļ. Ir vērts atzīmēt, ka no tā paveras brīnišķīga pilsētas panorāma.