Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Sicīlija

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ SICĪLIJU

Sicīlija ir lielākā sala Vidusjūrā, kas pārsteigs ar neaprakstāma skaistuma pludmalēm un debeszilo jūru. Šī sala ir slavena ar savu ārkārtīgi skaisto dabu, kuras lielu daļu aizņem kalni un akmeņi. Šī sala ir skaista ne tikai ar savu dabu, bet arī ar visu tās arhitektūras, vēstures un kulināro mantojumu. Sicīlijā ir ļoti ērti ceļot ar automašīnu, tādējādi apmeklējot lielu daļu salas un apskatot apmeklētākās vietas, kuru Sicīlijā ir diezgan daudz.

Ielāde ...

KO REDZĒT SICILIJĀ?

Etnas kalns joprojām ir viens no aktīvākajiem vulkāniem uz zemes. Šis dabas brīnums ir ne tikai biedējošs, bet arī bijību iedvesmojošs savā spēkā, jo var redzēt dūmus, kas nāk no milzīgā krātera. Etna, kas priecē ar savu satriecošo ainavu, neatstāj vienaldzīgus.
Alkantaras aiza ir vēl viens dabas brīnums Sicīlijā. Apbrīnojamu formu kanjons, ko veidojuši vulkāna izvirdumi un Alkantaras upes līkumi. Šeit ir jāierodas, lai izbaudītu iespaidīgos dabas skatus.
Taormina pilsētiņa – vecpilsēta, kas atrodas augstos pakalnos un priecē ar romantiskiem skatiem. Šeit esošajiem restorāniem ir ne tikai terases ar elpu aizraujošiem skatiem, bet arī garšīgi tradicionālie ēdieni.
Ortidžas sala ir slavena ar savu arhitektūras mantojumu. Sala, uz kuru var nokļūt pa tiltu, ir pilna ar pieminekļiem, strūklakām, baznīcām un pilīm. Tā ir viena no visvairāk apmeklētajām vietām Sicīlijā.
Palermo ir Sicīlijas salas galvaspilsēta, kuras ielas ir pilnas ar vēsturiskām ēkām un, protams, kafejnīcām un suvenīru veikaliem. Šeit jūs varat baudīt Vidusjūras virtuves ēdienus un vietējo vīnu.