Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Roma

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ ROMU

Roma ir mūžīga pilsēta, kas bagāta ar pārsteidzošu arhitektūru un vēsturi. Visa Romas pilsēta ir kā muzejs, kur vien skaties, ir ainas kā no filmas. Šī ir trešā visvairāk apmeklētā pilsēta Eiropā. Katru dienu piesaistot tūkstošiem cilvēku, tā nezaudē savu skaistumu un autentiskumu. Roma ir dzīvības pilna visu gadu - dienu un nakti. Tā ir arī katoļu pievilcības centrs, jo tajā atrodas Vatikāns, pāvesta mājvieta. Mēs piedāvājam jums dažas vietas, kuras noteikti jāapmeklē, uzturoties šajā brīnišķīgajā pilsētā.

Ielāde ...

KO APSKATĪT ROMĀ? TOP 5

  • Kolizejs ir Romas vizītkarte, kas pazīstama arī kā Flāvija amfiteātris. Šo lielisko ēku izmantoja gladiatoru spēlēm un pasākumiem, kas saistīti ar dzīvnieku medībām, kā arī lugām un citiem mākslinieciskiem priekšnesumiem. Tā ir visvairāk apmeklētā vieta Romā un viena no visvairāk apmeklētajām visā Eiropā.
  • Romas forums ir liels arhitektūras ansamblis, kas piemin Senās Romas laikus. Viss komplekss sastāv no daudzām izdzīvojušām ēkām un to drupām. Agrāk šī vieta bija ļoti haotiska, bija tirgotāji, bordeļi, bija arī Senāta sēžu zāle. Un tagad tā ir viena no visvairāk apmeklētajām vietām Romā.
  • Panteons ir templis, kas izskatās patiešām majestātiski. Tas tika uzcelta Romas imperatora Adriāna valdīšanas laikā. Apmeklējot Panteona iekšpusi, jūs pārsteigs milzīgais kupols. Ēka ir grandioza, un tiek uzskatīts, ka tā ir celta romiešu dievībām.
  • Trevi strūklaka ir romantiskākā vieta Romā. Strūklaka ir ārkārtīgi krāšņa un dekorēta ar skulptūrām. Strūklaku iesakām apmeklēt pēc tumsas iestāšanās, jo apgaismojums rada vēl vairāk emociju.
  • Vatikāns ir mazākā valsts pasaulē un tā atrodas Romā. Vatikāns ir slavens ar tur dzīvojošo pāvestu. Katoļiem tā ir ļoti nozīmīga vieta.