Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
online
1

Neapole

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ NEAPOLI

Neapole ir trešā lielākā Itālijas pilsēta, un tā slavena ar savām krāsainajām mājām, kas celtas pēc amfiteātra principa. Iespaidīgā skaistuma piekraste aizēno tās panorāmu. Neapoli ar katru gadu arvien vairāk apmeklē tūristi, jo vietējie iedzīvotāji ārkārtīgi sargā savas tradīcijas, tāpēc pilsētā ir spēcīga itāļu kultūras izjūta. Šeit var ne tikai baudīt sauli un jūru, bet arī apmeklēt neskaitāmas vēsturiskas vietas un, protams, nogaršot neapoliešu picu!

Ielāde ...

KO APMEKLĒT NEAPOLĒ?

Vezuvs ir viens no nedaudzajiem joprojām aktīvajiem vulkāniem Eiropā. Uzkāpšanai vulkānā tiek organizētas vietējās ekskursijas, kuru laikā var baudīt pasakaino Neapoles panorāmu.
Pompeja ir vēsturiska Itālijas pilsēta, kas stāvēja Vezuva pakājē un tika iznīcināta. Vēsturiska, visā pasaulē slavena vieta, kas 18. gadsimtā tika izrakta zem 8 metru pelnu kārtas.
Sv. Karoļa teātris ir vieta, kas patiks ne tikai mākslas cienītājiem. Ja jūs negrasāties doties uz kādu pasākumu, iesakām ekskursijas laikā vienkārši apmeklēt teātri. Lieliska vieta, kur savus mūzikas darbus izpilda pasaules slavenākie komponisti.
Kapri sala atrodas tikai divu stundu brauciena attālumā ar laivu. Šī sala aizrauj tūristus ar savu dabu, zilo ūdeni un pludmalēm. Apbrīnojamie skati vienkārši apžilbinās.
Neapoles vecpilsēta ir ideāla vieta vakara pastaigai. Ielas ir pilnas ar laukumiem un pagalmiem, kas ir piepildīti ar itāļu garu. Nepalaidiet garām iespēju nesteidzīgi pastaigāties pa šīs pilsētas vecpilsētu un baudīt mazās kafejnīcas, kurās varat nobaudīt vietējo Vidusjūras virtuvi vai slavenās neapoliešu picas.