Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Milāna

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ MILĀNU

Milāna - pilsēta, ko sauc par modes galvaspilsētu! Milāna ir Itālijas otrā lielākā pilsēta, un tā nekad neguļ. Ir daudz muzeju, piļu, kafejnīcu un, protams, slavenāko dizaineru veikalu. Milānā ir labi izvietota metro infrastruktūra. Brīnišķīgā pilsēta pārsteigs ikvienu ceļotāju ar savu arhitektūru. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Milānu, kas vienmēr ir modes pilna!

Ielāde ...

KO APMEKLĒT MILĀNĀ?

Milānas katedrāle ir pasaulē lielākā gotiskā katedrāle, kas ir kā Milānas vizītkarte. Milānas katedrāle var uzņemt līdz 40 tūkstošiem cilvēku – tā ir patiesi iespaidīga celtne!
Milānas dzelzceļa stacija ir viena no lielākajām stacijām Eiropā, kurā ir pat 24 peroni. Stacija ir patiesi majestātiska ar satriecošiem kupoliem. Šīs stacijas celtniecību finansēja Musolīni, lai parādītu savu varenību.
Cimitero Monumentale kapsēta, iespējams, ir nedaudz neparasta vieta, taču tā ir aizraujoša ar savām skulptūrām un mākslinieciskajām izpausmēm. 
Galleria Vittorio Emanuele II – milzīga iepirkšanās pasāža, kas klāta ar stikla velvēm. Īpaši vēlams šeit iegriezties gada lielākajos svētkos, jo velves rotā dažādi rotājumi, kas rada pasakainu skatu.
Monte Napaleone ir modes galvaspilsētas podiums. Šī iela ir slavena visā pasaulē. Šeit iepērkas visas pasaules slavenības. Pat tad, ja neko negrasāties pirkt, iesakām apmeklēt šo ielu, lai redzētu skatlogu skaistumu un estētiku.