1

Izdevīgi īsie ceļojumi

Pielāgo savas brīvdienas
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Izlidošana no
0 atrasti piedāvājumi

ĪSU CEĻOJUMU PIEDĀVĀJUMI

Īsais ceļojums? Aiziet! Pat īss pārtraukums no ikdienas darbiem un pienākumiem var palīdzēt atpūsties, mazināt stresu un atjaunot ķermeni un prātu. AirGuru ir sagatavojis virkni īso ceļojumu piedāvājumu gan tiem, kas alkst aktīvu aktivitāšu, gan tiem, kas vēlas atpūsties.

Ielāde ...

Īso ceļojumu priekšrocības

Ietaupiet laiku. Ne visiem ir laiks garām brīvdienām, taču gandrīz ikviens var atrast dažas dienas īsam ceļojumam. Atbilstoši tam, atšķirībā no gara ceļojuma organizēšanas, īsa ceļojuma plānošana neaizņems daudz laika.

Ietaupīsiet naudu. Īsāki ceļojumi parasti prasa mazākus izdevumus, tāpēc nebūs mēnešiem ilgi jākrāj, gatavojoties šādam ceļojumam.

Mazāk stresa. Lai gan ceļošanai vajadzētu radīt prieku un citas labas emocijas, bieži vien gari ceļojumi rada stresu, jo tiem pamatīgi jāsagatavojas. Turpretī par īsajām brīvdienām ir daudz mazāk jāuztraucas, tāpēc ceļojums ir raitāks un mierīgāks.  

Koncentrēts ceļojums. Ja zināt, ka atvēlētas tikai dažas dienas atvaļinājuma, jūs, iespējams, necentīsieties apceļot visu valsti. Šādā veidā vairāk koncentrēsieties uz vietām un aktivitātēm, kas šķiet visinteresantākās un pievilcīgākās.  

Izmukšana no rutīnas. Iespējams, nav svarīgi, ka tikai uz dažām dienām būsiet prom no ikdienas darbiem un pienākumiem, taču tas noteikti palīdzēs atpūsties un restartēt prātu turpmākajam darbam.