Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Korfu

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ KORFU


Korfu – citādi saukta par Korfu salu, citādi dēvēta par Eiropas Havaju salām. Tā ir slavena ar saviem skaistajiem līčiem, vietējiem zvejnieku ciematiem un silto klimatu, kas ir lieliski piemērots sauļošanās priekiem skaistajās pludmalēs. Korfu sala pārsteigs ceļotājus ne tikai ar savu dabas skaistumu un brīnišķīgo klimatu, bet arī ar ballītēm līdz pat rīta gaismai.

APMEKLĒTĀKĀS VIETAS KORFU

Mīlestības kanāls ir viena no visvairāk apmeklētajām vietām Korfu salā. Leģenda vēsta, ka, ja iemīlējies pāris kopā pārpeld šo kanālu, viņu mīlestība dzīvos mūžīgi. Iespaidīgo klinšu ieskautais kanāls katru gadu piesaista neskaitāmus vientuļus, jo tiek uzskatīts, ka peldēšana pa to piesaistīs jūsu dzīves mīlestību. Brīnišķīgā leģenda rada romantiskas noskaņas ne tikai pāriem, bet arī vientuļiem cilvēkiem.
Angelokastro pils – pils, kas piemin Bizantijas laikus un ir patiesi iespaidīga savā varenībā. Pils ir pazīstama arī kā eņģeļu pils, tās kompleksā atrodas mūru drupas, ūdens tvertnes un baznīcas, no kurām viena atrodas uz klints. Apmeklējot šo pili, varat baudīt arī skaisto Korfu panorāmu.
Palaiokastritsa ir skaists vecs zvejnieku ciemats, kas slavens ar savām ūdens klintīm, kuru varat apmeklēt, rezervējot laivu ekskursiju. Skats uz ciematu no klintīm ir vienkārši elpu aizraujošs.
Korfu vecpilsēta 2007. gadā tika iekļauta UNESCO mantojumā kā viena no vecākajām pilsētām pasaulē. Ejot pa Korfu vecpilsētas šaurajām ieliņām, jums būs iespēja apskatīt visdažādāko kultūras un arhitektūras mantojumu.
Ūdens atrakciju parks ir vieta, kas patīk visiem. Šeit jūs varat atpūsties, izklaidēties un, protams, labi pavadīt laiku.