Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Nica

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ NICU

Nica ir pārsteidzoša skaistuma kūrorts Francijas Rivjērā. Šeit jūs pavadīsiet visskaistākās brīvdienas, jo dabas un pludmales skaistums jūs pārsteigs katru dienu. Nica ir lieliski piemērota ceļotājiem, kuriem patīk ne tikai pasīva atpūta pie jūras, bet arī vēsture un arhitektūra. Šis ceļojumu galamērķis ir lieliski piemērots ģimenēm ar bērniem, jo ​​laikapstākļi šeit ir pasakaini un izklaides piedāvājums ir milzīgs. Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt šo Francijas pērli, un, lai padarītu jūsu atvaļinājumu vēl neaizmirstamāku, mēs iesakām dažas vietas, kuras apmeklēt.

Ielāde ...

KO APMEKLĒT NICĀ?

Place Massena ir lielākais un populārākais laukums Nicā, kas piesaista daudzus tūristus. Šeit ir saglabājušās daudzas 17. gadsimta ēkas, kas piešķir īpašu šarmu. Laukumā ir arī daudzas kafejnīcas un restorāni, kur var baudīt Provansas virtuves ēdienus.
Promenade des Anglais ir plaša iela, kas stiepjas gar jūras krastu. Šeit jūs varat baudīt gleznainu pastaigu palmu ieskautā vietā. Ielu ieskauj arī greznas ēkas, kurās atrodas restorāni vai kazino. Cilvēkiem, kuriem nepatīk staigāt, šeit ir iespēja iznomāt velosipēdu vai skrejriteni. Patiesi brīnišķīga vieta, kur pavadīt vakaru (brīdinām, ka saule riet uz pilsētu).
Pilskalns – vieta, no kuras paveras Nicas panorāma. Šeit jūs atradīsiet lielu parku ar ūdenskritumu, bērnu rotaļu laukumiem un, protams, kafejnīcām.
Nicas vecpilsēta ir vieta, kuru noteikti jāapmeklē un jāizbauda šaurajās ieliņās valdošā harmonija. Mēs iesakām iedzert kafiju kādā no vietējām kafejnīcām.
Nicas ostai noteikti ir vērts pievērst uzmanību. Ostā var redzēt luksusa jahtas, kas ir kā milzīgas mājas uz ūdens. Šeit piestāj arī lieli kruīza kuģi. Uzmanības vērta vieta!