Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Dānija

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ DĀNIJU

Dānija ir brīnišķīga Eiropas valsts, kas ir pazīstama kā viena no laimīgākajām valstīm pasaulē!

Tā apbur apmeklētājus ar savu arhitektūru, pilīm un mierīgām pludmalēm. Dānijā katrs var atrast, ko darīt, jo apskates vietu ir daudz un tā kā valsts nav liela, tad pāris dienu laikā var nesteidzīgi visu apskatīt.

Ielāde ...

5 TOP VIETAS, KO IESAKAM APMEKLĒT DĀNIJĀ


Dānijas Nacionālais akvārijs ir lieliska vieta tiem, kas interesējas par jūras dzīvi un tās iemītniekiem. Milzīgais akvārijs ar 7 miljoniem litru ūdens ne tikai iepazīstinās jūs ar zivīm un citiem dzīvniekiem, kas dzīvo Dānijas piekrastē, bet arī sniegs ieskatu pasaules ūdensdzīvnieku populācijā.
Kronborgas pils – slavena ar savu "Bruņinieku zāli", kas ir lielākā Ziemeļeiropā. 18. un 19. gadsimtā šeit atradās arī cietums. Lieliskā ēka aizrauj ar savu vēsturi un arhitektūru.
Oresundas tilts ir unikāla ēka savā arhitektūrā, kas savieno Zviedriju un Dāniju. Tas ir viens no garākajiem tiltiem pasaulē, kas sastāv no: 8 kilometrus gara piekares tilta, 4 kilometrus garas salas un 4 kilometrus gara tuneļa. Tātad jūs varat īsā laikā atrasties citā valstī!
Bornholmas sala ir Baltijas jūras "pērle", kas slavena ar savām skaistajām pludmalēm. Šeit jūs varat mierīgi pavadīt laiku.
Legoland ir Dānijas vizītkarte. Gan mazi, gan lieli šeit labi pavadīs laiku! Ja jums ir iespēja, noteikti apmeklējiet šo vietu!