Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Bulgārija

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

CEĻOJUMI UZ BULGĀRIJU


Bulgārija ir valsts Balkānos, kas ar katru gadu piesaista arvien lielāku latviešu interesi. Tā ir īpaši piemērota ceļošanai ar bērniem, jo ​​laikapstākļi nav pārāk karsti, cenas nav augstas, lidojums nav garš, kā arī attīstītā atpūtas infrastruktūra ir lieliski piemērota mazajiem ceļotājiem. Apbrīnojama daba un pludmales pie dzidra ūdens ir lieliski piemērotas ģimenes atpūtai. Arī aktīvās brīvā laika pavadīšanas cienītāji šeit atradīs ko darīt, jo vietējie piedāvā daudzas ūdens aktivitātes un dažādas ekskursijas.

Ielāde ...

KO REDZĒT BULGĀRIJĀ?


Rožu ieleja ir kā Bulgārijas vizītkarte. Šeit jūs redzēsiet pārsteidzoši smaržīgus, krāsainus rožu stādījumus. Vietējie iedzīvotāji jau daudzus gadus ražo rožu eļļu, kas viņiem ir ļoti vērtīga. Kazaņļikas pilsētā tika izveidots arī rožu muzejs, kas ir vienīgais šāda veida muzejs pasaulē.
Nesebras un Sozopoles vecās pilsētas aizvedīs jūs atpakaļ uz seniem laikiem un Bizantijas periodu. Nesebras pilsētā joprojām ir saglabājies spēcīgs aizsargmūris, kas ieskauj vecpilsētu. Šeit tiek pārdoti suvenīri, un ir daudz mājīgu kafejnīcu, kur izmēģināt vietējos ēdienus.
Aleksandra Ņevska katedrāle ir viena no lielākajām pareizticīgo katedrālēm pasaulē un tā atrodas Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā. Lieliskā ēka ir viens no pilsētas simboliem.
Rilas klosteris ir Bulgārijas lepnums. Krāsainām freskām rotātie kupoli pārsteidz ar savu vēsturi.
Sofija ir Bulgārijas galvaspilsēta, kas ir pilna ar muzejiem, galerijām un kafejnīcām. Brīnišķīgā pilsēta ir populārs tūristu galamērķis.