Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
1

Armēnija

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids

CEĻOJUMI UZ ARMĒNIJU


Armēnija ir maza valsts Rietumāzijā, kurā ir daudz dažādu ainavu un krāsu. Šai valstij ir dziļas tradīcijas un kultūras mantojums, kas padara to ļoti interesantu tūristiem. Armēnijas šarms ir neaprakstāms - dziļi kanjoni, kalnu ezeri, vulkāna krāteri atstāj neizdzēšamu iespaidu, un šajā valstī gribētos atgriezties vēl un vēl. Šīs zemes cilvēki ir ļoti draudzīgi, viņi nebaidās aicināt ceļotājus pie sava galda un pasniegt viņiem brīnišķīgus tradicionālos ēdienus ar senu vēsturi.

Atvainojamies, bet nevarējām atrast jums piemērotus piedāvājumus.
Ielāde ...

KO APMEKLĒT ARMĒNIJĀ?

Erevāna ir Armēnijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Šeit atrodas ne tikai lielākie valsts muzeji, bet arī labākās kafejnīcas un restorāni. Pilsētā valda vēsture un kultūra, tāpēc nepalaidiet garām iespēju to apmeklēt.

Ečmiadzinas katedrāle ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un tā ir vecākā valsts celtā baznīca pasaulē. Tas ir Armēnijas reliģiskais centrs, kas celts 301.-303.gadā, kad Armēnija kļuva par pirmo kristīgo valsti pasaulē.

Noravankas klosteris ir brīnišķīga vieta, kas slavena ar savām ķieģeļu sarkanajām klintīm. Armēnija ir slavena ar saviem klosteriem, un, ja jums būtu iespēja apmeklēt tikai vienu no tiem, Noravank klosteris būtu labs lēmums.

Khor Virab ir vēl viens klosteris, kas atrodas Armēnijas Ararata līdzenumā. Lieliskais skats uz Ararata kalnu neatstās jūs vienaldzīgus. Sniegotā virsotne ir kā Armēnijas vizītkarte.

Kaskados ir brīvdabas laikmetīgās mākslas centrs, kas atrodas Erevānā. Rotaļīgs, krāsains un paver šīs pilsētas skaistāko panorāmu.