Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
1

Vācija

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids

CEĻOJUMI UZ VĀCIJU

 

Vācija, kas pazīstama arī kā Eiropas sirds, piedāvā daudz aizraušanās un piedzīvojumu. Šai valstij ir sena un vētraina vēsture, kuras pēdas atrodamas vēl šodien. Romas impērijas laika ēkas un pieminekļi, viduslaiku cietokšņi un heraldika, mūsdienu inženiertehniskie sasniegumi ieroču un citu tehnoloģiju veidā, kas atrodami daudzajos Vācijas muzejos, Prūsijas imperatoru pilīs un daudz kas cits. Vācija noteikti ir valsts, kuru vērts apmeklēt.

Atvainojamies, bet nevarējām atrast jums piemērotus piedāvājumus.
Ielāde ...

KO REDZĒT VĀCIJĀ?


Berlīnes mūris - savdabīgs aukstā kara sākuma un beigu simbols, kas vēsta par Vācijas neseno vēsturi.

Brandenburgas vārti, kas ir 26 m augsti un savulaik celti par godu imperatoram Frīdriham Viljamam II. 

Švarcvalds jeb "Melnais mežs" atrodas valsts dienvidrietumu daļā un slavu ieguvis caur brāļu Grimmu pasakām. Tā ir milzīga bieza ieleja, kurā bez pārgājieniem var baudīt arī mūsdienīgākas ērtības atpūtas un muzeju veidā.

Noišvānšteinas pils, kas atrodas Füssen kalnu kūrortā, ir viena no Eiropas slavenākajām karaliskajām pilīm. Daudztorņu pili ar pasaku izskatu 19. gadsimtā uzcēla karalis Ludvigs II, un tā ļoti atgādina Disneja pasaku pili.

Vēsturiskās Hamburgas ostas sirdī atrodas brīnišķīgais mini atrakciju parks "Miniatur Wunderland", kurā atrodas pasaulē lielākais dzelzceļa modelis - tas ir veselus 12 000 metru garš un satur 890 vilcienus un vairāk nekā 200 000 cilvēku figūru. Iespējams, ka tu tur pavadīsi stundas un stundas! Aizraujoša ir arī pati Hamburgas osta, kas aptver pat 100 kvadrātkilometrus.

Königssee (Karaļa ezers), kas ir viena no skaistākajām vietām Vācijā un ir ideāli piemērota laivu braucieniem un pastaigām.