Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
online
1

Akaba

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

Akaba ir pilsēta Jordānijas dienvidos, blakus Melnajai jūrai, un tā ir aizraujošs kalnu grēdu un plašo tuksnešu apvienojums. Pilsētā, kuru ceļotāji ir atklājuši pavisam nesen, ir lieliskas pludmales un populāra nodarbe – niršana uz ūdens. Papildus fantastiskajai ainavai un unikālajiem apskates objektiem Akaba ir pazīstama arī ar draudzīgajiem vietējiem iedzīvotājiem un lieliskajiem jūras velšu restorāniem.

Ko darīt Akabā?

Apmeklējiet Akabas pili. Pazīstama arī kā Mamluku cietoksnis, tā tika uzcelta Qansur Al-Ghuri valdīšanas laikā (1510-17). Pils, kuras mūžs bija ilgs un bagāts ar notikumiem, bija ne tikai militārs objekts, bet arī karavanserajs svētceļniekiem, kas devās uz Meku.

Niršana Sarkanajā jūrā. Viena no Sarkanās jūras unikālākajām un aizraujošākajām iezīmēm ir tās koraļļu rifi. Šeit ir daudz zemūdens izpētes vietu, piemēram, koraļļu rifi, kas nes septiņu māsu vārdus. 

Izbaudiet pludmales. Akaba ir slavena ar savām lieliskajām publiskajām pludmalēm, viena no kurām ir Palm pludmale. Šo skaisto palmu pludmali ieskauj Sarkanā jūra. Tā ir lieliska vieta, kur vērot saulrietu un baudīt brīnišķīgu atpūtu.

Apmeklējiet Šerifa al Huseina bin Ali mošeju. Šī vēsturiskā mošeja ir nosaukta arābu sacelšanās vadoņa vārdā. Ēka ir slavena ar savu skaisto balto akmeni, elegantajām arkām un strūklaku.

Izpētiet jūru laivā ar stikla grīdu. Ja niršana jums nešķiet aizraujoša nodarbe, varat izpētīt Sarkanās jūras koraļļu rifus ar unikālu laivu ar stikla grīdu. Ar to jūs varēsiet nokļūt pavisam tuvu Sarkanās jūras satriecošajiem koraļļiem un apbrīnojamajām zivīm. Tas ir aizraujošs piedzīvojums, ko var izbaudīt visa ģimene, pat mazie.