Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Cellamzē

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

Cellamzē ir kūrorts, kas atrodas burvīgā aizā un ir slavens ar savām modernajām kalnu slēpošanas trasēm, kuru kopējais garums ir gandrīz 80 kilometri, iespaidīgajām ainavām un bagātīgo aktivitāšu piedāvājumu. Ja vēlaties nokļūt ziemas prieku oāzē, plānojiet savu ceļojumu uz Cellamzē jau tagad!

KĀPĒC DOTIES SLĒPOT UZ CELLAMZĒ?

Lieliska slēpošanas infrastruktūra. Viens no populārākajiem Austrijas slēpošanas kūrortiem, kas ir slavens ar kvalitatīvi sagatavotām trasēm, kvalitatīvu aprīkojumu un profesionālu apkalpošanu.

Piemērots visu līmeņu slēpotājiem. Kūrortu iecienījuši visu prasmju slēpotāji, jo pieredzējuši sportisti atklās ekstrēmās trases, bet iesācēji varēs mācīties slēpot vieglajās trasēs. Kopumā kūrortā ir gandrīz 80 km slēpošanas trašu.

Plašs viesnīcu un restorānu tīkls. Kūrortā ir plašs viesnīcu, restorānu, veikalu un atrakciju klāsts, kas apmierinās ikviena ceļotāja vajadzības. Reģions ir labi savienots arī ar citiem galamērķiem.

Izklaides aktivitāšu klāsts. Cellamzē ir ne tikai slēpošanas kūrorts, bet piedāvā arī citas ziemas aktivitātes, piemēram, snovošanu un braukšanu ar sniega velosipēdiem. Ja pēc intensīvas slēpošanas dienas vēlaties atpūsties, kūrortā ir labsajūtas komplekss. Tiem, kas meklē kultūras aktivitātes, būs iespēja apmeklēt Svētā Ippolito katedrāli, Prilau cietoksni, gleznu galeriju un citas slavenas vietas.