1
AirGuru klientu stāsti 💙

Nauris Brikmanis ar ģimeni par pēdējā brīža ceļojumiem

Pēdējā brīža ceļojumi nav tikai dullu jauniešu piedzīvojumi, tos arvien biežāk izvēlas gan tie, kas vēlas ietaupīt, ķerot pēdējo vietu izpārdošanas, gan arī ģimenes ar bērniem, kam grūti paredzēt dzīvi uz priekšu. Arī mūziķis, TV šovu personība Nauris Brikmanis ar ģimeni nav izņēmums. Nesen atgriezušies no kārtējā spontānā ceļojuma, Brikmaņu ģimene atklāti dalās savos ceļošanas paradumos, atklāj, kas Aijai vienmēr līdzi, ceļojot pa sauszemi, un dalās ieteikumos ceļošanā ar bērnu.

Kādi ceļotāji jūs esat un kā jūs izvēlaties, kur ceļot?

Nauris: Esam spontānie ceļotāji. Ar mums ir traki. Mums patīk pēkšņi vienā dienā izdomāt un jau doties. Dodamies tur, kur labi laikapstākļi.
Aija: Mēs esam Eiropas ceļotāji. Garie lidojumi ļoti nogurdina, tāpēc pārsvarā ceļojam tur, kur var nokļūt ātri.

Cik ir ātrākais, cik ilgā laikā esat pieņēmuši lēmumu kaut kur doties?

Nauris: Nu ir bijis tā, ka divu stundu laikā kopš brīža, kad izdomājam, jau esam lidmašīnā.
Aija: Un pa ceļam uz lidostu vēl paspējam sarunāt auklīti, lai pieskata bērnu.

Jūs parasti paši plānojat vai izmantojat jau gatavus viesnīca + lidojums pakalpojumus?

Nauris: Mēs bieži esam plānojuši paši. Bet ērtāk, protams, ir tad, ja viss ir rezervēts, saplānots. Mums ir dažādas pieredzes ar šo... Ir bijusi arī slikta pieredze ar vienu kompāniju, tad mēs tā kā šaubījāmies, vai vispār gribētu pat mēģināt atkal, bet pamēģinājām “AirGuru” un viss bija ļoti labi, tiešām patika, ka nav jādomā par kaut kādiem transportiem no lidostas, jāmeklē un jārezervē kaut kas – atkārtosim noteikti.

Ko jūs ieteiktu citiem ceļotājiem, kas vēlas doties uz Maltu?

Nauris: Izplānot, ko un kur darīsiet katrā dienā, jo ir ļoti daudz ko darīt. Paskatieties internetā – tur ir tiešām ļoti daudz un dažādi veidi, kā pavadīt katru dienu. Var apmeklēt katru dienu citu salu, var noīrēt auto, mēs devāmies ekskursijās Valletā – katrs atradīs, ko darīt. Īpaši tur patiks tiem, kam garšo jūras veltes, jo zivis tiešām garšīgas ik uz stūra!

Kur ir līdz šim foršākā vieta, kur esat bijuši?

Nauris: Vācijas dienvidos uz “Europa-park”. Noteikti brauksim vēl, mums ļoti patika.

Kur gribētu aizceļot nākamreiz?

Nauris: “Europa-park!” 😆 Nē, nē, kopumā mums plānos ir Spānija, Portugāle, bet tāds tuvākais laikam būtu Parīze, kur apmeklētu arī Disnejlendu.

Kas ir viena interesanta lieta, ko jums obligāti vajag paņemt līdzi ceļojumā?

Nauris: Aijai patīk paņemt līdzi spilvenu un tvaika gludekli.
Aija: Tas nav vienmēr! Man toreiz bija daudz lina drēbes! 😅

(Abi smejas)

Nauris: Vienreiz netīšām iepakojām nazi, Aija uz mani skatījās un prasīja, vai tad es tiešām nezinu, ka nazi nevar ņemt līdzi lidmašīnā!? 😂 Nazi nevar ņemt, neņemiet!

Kā ir ceļot ar bērnu? Ko jūs ieteiktu citiem, kas ceļo ar bērnu?

Nauris: Ceļot ar bērnu patiesībā ir ļoti forši. Galvenais vajag pārliecināties, ka bērnam galamērķī būs ko darīt, uzzināt, kādas ir pieejamās aktivitātes bērniem. Un jāņem vērā, ka bērniem nepatīk daudz staigāt vai ilgi lidojumi, tāpēc iesakām tikai tiešos un īsos lidojumus.

Ko jūs ieteiktu citiem, kas skatās ceļojuma piedāvājumus, domā par došanos kaut kur, bet vēl tikai domā?

Nauris: Nedomāt! Šobrīd, kad atskatāmies, saprotam, ka vismīļākie mūsu ceļojumi ir tieši tie, kas ir bijuši spontāni. Pēdējā brīža piedāvājumi ir vislabākie! 😍 Vajag ļauties intuīcijai un ieklausīties iekšējā balsī – jāsadzird, kad gribas doties, un tad jādodas uzreiz.

Aija: Mums tepat Eiropā ir tik skaistas vietas! Tiešām nav obligāti jāceļo padsmit stundas uz Āziju, lai redzētu fantastiskus skatus. Vēl dažreiz patiesībā ir ļoti vērtīgi ieklausīties, ko vēlas bērns, jo bieži beigās ir tā, ka ja laimīgs bērns, tad laimīgi arī vecāki.

 

Vēlies redzēt redzēt aktuālāko par pēdējā brīža ceļojumiem? Seko mums FACEBOOK un INSTAGRAM!