1
AirGuru klientu stāsti 💙

Beātes ceļojums uz Maltu

AirGuru ceļotāju stāsts. Šoreiz ar savu stāstu dalās Beāte, kas ar draugu devās ceļojumā uz Maltu janvārī: "Neesam pārāk bieži ceļotāji, taču katru gadu abi cenšamies saplānot un aizbraukt vismaz vienā ceļojumā gada laikā. Tomēr pēc katra ceļojuma saprotam, ka vēlamies to darīt arvien biežāk un biežāk. Šobrīd jau esam jau plānos par nākamo ceļojumu kopā."

Foto: no Beātes privātā arhīva.

Pastāsti, kā izvēlējāties galamērķi?
 
Es personīgi Maltā esmu bijusi jau divas reizes, taču draugs nevienu, ļooti gribēju viņam arī parādīt to pasakaino salu. Draugs man nav baigais ceļotājs, bet par Maltu teica, ka tur mēs 1000% vēl atgriezīsimies. Kā arī Malta mūs piesaistīja ar silto klimatu, dzidro ūdeni, skaisto dabu un tā tik turpināt un turpināt...

Kā uzzinājāt par AirGuru?

Par Airguru uzzinājām no Naura Brikmaņa instagram publikācijām. Sākumā ar draugu ar šaubām pirkām ceļojumu, šokējoties par zemām cenām VISAM, taču beigās viss bija vēl labāk, kā bijām plānojuši. Pati Airguru komanda, superīga, ļoti atsaucīga, uz neskaidrajiem jautājumiem, ļoti ātri saņēmām atbildes. Par visu bija padomāts līdz pēdējam sīkumam.

Kā patika Malta?

MALTA IR LIELISKA!!! Šis noteikti nebija pēdējais ceļojums uz Maltu, vēl noteikti ir daudz vietas ko  nepaspejām apskatīt, dēļ kurām ir vērts braukt atkal. Laikapstākļi Maltā nebeidza mūs lutināt, skaistā daba vienreizēja, saulrieti pie jūras tik skaisti. Mūsuprāt, šī mazā sala ir superīga vieta kur ziemas mēnešos aizbēgt no Latvijas pelēkuma, pēc saules stariņiem.
 
Beāte ar draugu izvēlējās viesnīcu Cavalieri Art Hotel, kas piedāvā gan iekštelpu, gan āra peldbaseinus, spa pakalpojumus un atrodas lieliskā atrašanās vietā. Ieskaties: Cavalieri Art Hotel 👈
Ko jūs ieteiktu citiem ceļotājiem, kas vēlas doties uz Maltu?
 
Noteikti ieteiktu izbraukt vismaz vienu dienu ar Hop-on Hop-off autobussu, tā ir lieliska iespēja ceļotājiem redzēt daudz dažādas vietas un izvēlēties kuras apskatīt, kā arī iespēja klausīties audio gidu un uzzināt par Maltu vairāk. Siltākā laikā nooteikti ir jāaizbrauc uz Blue Lagoon, tā ir pasaka... Maltā- Valletta, Mdina, Sliema. Gozo salā- Comino caves, Azure window, Xlendi, Iz-Zebbug.
 
Šis NOTEIKTI nebija mūsu pēdējais ceļojums ar Airguru, jau plānojam nākamo ceļojumu.
Paldies! Jūs mums esat jaunatklājums 🤎

Ceļot ar AirGuru ir ērti un izdevīgi:

  • Tālrunis +37167660438
  • E-pasts: sveiki@airguru.lv

 

Vēlaties redzēt vairāk ziņu un ceļojumu padomu? Sekojiet mums FACEBOOK un INSTAGRAM!