1
Noderīgi padomi ceļošanai 👌

Ceļojumi uz Grieķiju – kuru salu izvēlēties? 🌴

Saulainā Grieķija ir viens no populārākajiem gan atpūtas, gan izziņas ceļojumu galamērķiem, kas katru gadu piesaista daudzus tūristus no visas pasaules. Grieķijai ir vairāk nekā 100 salu, kas slavenas ar satriecošu dabas skaistumu, pludmalēm, dziļu kultūru un vēsturi. Ceļojumi uz Grieķiju apbur tūristus ar elpu aizraujošiem kūrortiem, kuros var izjust īstu dzīvesprieku – šeit dzīve palēninās un nav grūti baudīt katru mirkli! Grieķijas kūrorti aicina tuvāk iepazīt vietējo kultūru, nogaršot gardus grieķu ēdienus, uzrunāt draudzīgos vietējos iedzīvotājus. Dodaties ceļojumā uz Grieķiju, taču nezināt, kuru salu izvēlēties? Piedāvājam informāciju par slavenākajām Grieķijas salām ideālai atpūtai.

Krēta – pati lielākā un populārākā Grieķijas sala 🏝️

Krētas nosaukumu droši vien esam dzirdējuši ikviens. Tā ir Grieķijas sala, ko apskalo pat 4 jūras: Egejas, Krētas, Jonijas un Lībijas. Krētas sala ir slavena ar apskates objektu pārpilnību, un tie atrodas netālu viens no otra, tāpēc ceļot šeit ir ļoti ērti un interesanti. Atpūšoties šeit, var apmeklēt ne vienu vien kūrortu, mazu pilsētiņu un ciematu, kas apbur ar savdabību un vēsturiskajiem objektiem.

🏝️Ceļojuma uz Grieķiju, Krētu laikā iesakām apmeklēt Mīnu civilizācijas, Knosas pils drupas, doties pārgājienā pa kalnainu apvidu un mierīgi atpūsties unikālās pludmalēs. Kad vislabāk doties uz Krētu? Ja vēlaties izvairīties no lielām tūristu plūsmām un doties tad, kad gaisa temperatūra ir patīkami silta, izvēlieties ceļojumu uz Grieķijas salu Krētu septembrī-oktobrī, arī pavasara mēneši ir lielisks laiks atpūtai!

Rodas sala – atpūtas Grieķijā paradīze 🌺

Tā ir trešā lielākā Grieķijas sala, kurā ideālu atpūtu atradīs ikviens ceļotājs, gan pasīvās, gan aktīvās atpūtas cienītāji! Rodas sala ir slavena ar vēsturiskajiem un arheoloģiskajiem objektiem, brīnišķīgiem dabas stūrīšiem un pludmalēm, kur populāra ir niršana un citi ūdens sporta veidi. Rodas salas apskates vietas piesaista ceļotājus no visas pasaules. Šeit ir populāri doties uz Lindas pilsētu, kas tiek dēvēta par skaistāko salas vietu.

🌺Ja jums patīk mierīga atpūta, iesakām doties uz Halki salu. Tā ir maza zvejnieku sala, kurā laiks it kā ir apstājies. Šī sala apburs ikvienu pasīvās atpūtas cienītāju, jo šeit nav trokšņainu tūrisma vietu, bāru, veikalu.

Tasos sala – kvalitatīvas atpūtas oāze 🏖️

Tiem, kas meklē sapņu mierīgu atpūtu pludmalē un lēnas pastaigas dabā, Tasos sala ir lieliska izvēle. Šī sala izceļas ar brīnišķīgām dabas ainavām, zaļojošām priedēm, olīvkokiem. Salā var arī iepazīt Tasos vēsturi, jo šeit ir saglabājies amfiteātris, antīkie tempļi, marmora karjeri. Tasos sala ir lieliski piemērota patstāvīgiem ceļojumiem ar automašīnu, jo šeit ir daudz neskartās dabas stūrīšu un pludmaļu, tāpēc nav grūti atklāt salas īsto skaistumu. Ceļotāju atsauksmes par Tasos salu vienmēr ir lieliski!

🏖️Tasos salas galvaspilsēta Limenas ir īsta grieķu vēstures šūpulis. Šajā pilsētā ir saglabājušās senās pilsētas drupas, un veco sienu atliekas stiepjas pat 2 km garumā! Tūristus šajā pilsētā apbur Akropole, Atēnas un Dionīsa tempļi, viduslaiku cietokšņi, Parmenona vārti, kas kādreiz sargāja pilsētu. Ceļojumi uz Grieķiju var būt pilni ne tikai ar atpūtu, bet arī ar aktīvām brīvā laika nodarbēm!

Ceļojumi uz Grieķiju - apsveriet zemāk piedāvātos ceļojumus vai ieskatieties AirGuru Grieķijas ceļojumu katalogā!

Korfu sala – atpūta zaļākajā Grieķijas salā 🌴

Slavenā Korfu sala piesaista tūristus no visas pasaules ne tikai ar brīnišķīgām pludmalēm, bet arī ar plašu izklaižu izvēli. Ceļojumi uz Grieķiju, Korfu salu apburs naktsdzīves meklētājus, jo šeit ir ļoti daudz bāru, kafejnīcu, restorānu, tāpēc atliek tikai atslābināties un baudīt!

🌴Korfu salas apskates vietas apburs ikvienu. Iesakām apmeklēt Angelokastro – Bizantijas pili, kas atrodas uz augstākā salas paugura, no kura paveras brīnišķīgs skats. Apmeklējiet arī vecāko pili – Veco cietoksni, Paleokastrica ciematu, kur varēsiet izbraukt ar laivu.

Zakintas sala, kurā atrodas slavena grieķu pludmale 🏝️

Tāpat kā citās Grieķijas salās, arī Zakintas salā ideālu atpūtu pavadīs ikviens ceļotājs. Šī sala ir slavena ar iespaidīgām pludmalēm, dabu, autentiskām pilsētām un ciematiem, grieķu kultūras un vēstures mantojumu un nekad nebeidzamām izklaidēm!

🏝️Zakintas sala kļuva vēl populārāka, pateicoties visvairāk fotografētajai Grieķijas pludmalei Navagio. Navagio pludmale, iespējams, ir slavenākā visā Eiropā, un tās skaistums apbur. Atpūšoties Zakintas salā, to vienkārši ir jāredz!

Santorini sala – īpaša arhitektūra un krāsainas pludmales 🌋

Santorini sala ir kļuvusi slavena, pateicoties Fira un Oia pilsētiņām, kuru arhitektūra izskatās brīnišķīgi ne tikai fotogrāfijās – baltās mājiņas ar ziliem jumtiem ir vienkārši jāredz dzīvē. Ceļojuma uz Grieķiju, Santorini salu laikā nepalaidiet garām iespēju šeit sagaidīt saulrietu, tiek teikts, ka tieši tad atklājas pilsētiņu īstais skaistums.

🌋Pludmales Santorini salā arī izceļas ar savu neticamo skaistumu. Šeit atrodas visā pasaulē slavenās melnās un sarkanās smilšu pludmales. Šīs pludmales ir izveidojušās vulkāniskās Santorini salas izcelsmes dēļ un katru gadu piesaista daudzus tūristus.

Ceļojumi uz Grieķiju ar AirGuru!

Iepazīstinājām ar populārākajām Grieķijas salām, ko gan pasīvai, gan aktīvai atpūtai izvēlas arvien vairāk ceļotāju. Ja joprojām nevarat izlemt, kuru Grieķijas salu izvēlēties, vai jums ir citi jautājumi, sazinieties ar AirGuru komandu

Telefons: +37167660438

E-pasts: sveiki@airguru.lv