online
1
AirGuru klientu stāsti 💙

AirGuru ceļotāju stāsti – ceļojums uz Kipru

Šoreiz savā pieredzē un stāstā par ceļojumu ar AirGuru dalās Dace, kas kopā ar vīru devās īsajā piedzīvojumā uz autentisko Kipras pilsētu Pafu, apmetoties Sunny Hills Apartments. Kiprā pāris viesojās pirmo reizi un Dace teic: "Mani interesēja autentiskā Kipra, nevis jaunbūves."

Foto no Daces privātā arhīva:

Kas ceļoja? Vai esat bieži ceļotāji?

Es un mans vīrs. Cenšamies vismaz 2x gadā. Vīrs man uzdāvināja Ziemassvētkos ceļojumu uz Ēģipti no Airguru, es viņam ceļojumu uz Kipru.

Kā uzzinājāt par AirGuru?
Kā patika sadarboties ar AirGuru?

Draudzene ieteica. Sadarbība laba, konsultanti atsaucīgi, laipni. Vienīgais mīnuss bija, ka ielidojot, lidostā bija jāpavada 2 h, līdz mūs nogādāja līdz viesnīcai. Viss pārējais bija vienkārši uz 10.

Kā vērtējat viesnīcu Sunny Hill Apartments?
 
Ļoti laba viesnīca, plašas telpas – liela viesistaba ar diviem izvelkamiem dīvāniem, virtuves zona. Ir ledusskapis, elektriskā plītiņa (2 riņķi) ar mazu cepeškrāsniņu, elektriskā kanna ūdens vārīšanai, tosteris, trauki. Viss tīrs. Vannas istaba, tualete – arī viss tīrs un kārtīgs. Guļamistaba – laba gulta, tīra veļa. Silts, kondicionieri strādā (mēs bijām, kad laukā bija +16 grādi un vējains). Mums bija tikai brokastis, bet labas angļu brokastis, laba izvēle. Personāls atsaucīgs, pretimnākošs, izpalīdzīgs, pārsvarā angliski runājošs. Par cik ceļotāji brauc no dažādām pasaules valstīm, tad televīzijā kāds kanāls varēja būt vismaz angļu valodā, jo nedomāju, ka visi saprot grieķu valodu. Laba atrašanās vieta, apkārt daudz ēstuves, veikali. Ļoti labs krodziņš "Petros" – ģimenes uzņēmums, kur apkalpo pats saimnieks, gardi mājas ēdieni, lielas porcijas. Viesnīca atrodas kalnā, kāpiens augšup (apmēram 200 m) varētu būt pagrūts, bet tā kā mēs īrējām mašīnu, tad to neizjutām.

Ko ieteiktu citiem ceļotājiem, kas vēlas doties uz Kipru?

Mēs īrejām mašīnu viesnīcā – 50€ par dienu, karstās sezonas laikā ir dārgāk, bet nav jāmaksā drošības nauda, ekonomiska Toyota Fitz, hibrīds. Degviela Kiprā vidēji maksā 1.34€/l. Stūre labajā pusē, braukšana pa kreiso pusi, bet ātri pierod – visur ir zīmes ar atgādinajumiem pa kuru pusi jābrauc, apļos zīmes un uz asfalta zīmējumi, kura josla uz kuru nobrauktuvi ved (Latvijā arī to vajadzētu ieviest, jo pie mums reti kurš prot pareizi izbraukt apļus :). Apskatīt ir ļoti daudz ko – kas nu kuram interesē. Mani interesēja autentiskā Kipra, nevis jaunbūves.

Noslēgumā…

Ceļotāji – ceļojiet, tās ir neizdzēšamas atmiņas! Airguru – tā turpināt un vēl labāk! Lai jums viss izdodas!

Ieskaties – TOP ceļojumi uz Kipru!

Ceļot ar AirGuru ir ērti un izdevīgi:

  • Tālrunis +37167660438
  • E-pasts: sveiki@airguru.lv

 

Vēlaties redzēt vairāk ziņu un ceļojumu padomu? Sekojiet mums FACEBOOK un INSTAGRAM!