1
Iedvesmai 💡

Turcijas viesnīcas ar apsildāmiem baseiniem

Vai sapņojat par patīkamām ģimenes brīvdienām Turcijā agri pavasarī vai rudenī, kad ūdens temperatūra Turcijas krastus skalojošajās jūrās vēl nav piemērota siltām peldēm? Mēs iesakām izvēlēties Turcijas viesnīcas ar apsildāmiem āra baseiniem, kuros gan sezonas sākumā, gan beigās notiek vasarīgas peldes! Šīs Turcijas viesnīcas ir īpaši populāras, ceļojot ar maziem bērniem, un ir viens no svarīgiem kritērijiem, lai atpūstos pēc iespējas ērtāk. Piedāvājam 10 lieliskas viesnīcas ar apsildāmiem baseiniem, kuras varat rezervēt jau šopavasar!

LOCEANICA BEACH RESORT HOTEL 5*

⛱️Šajā viesnīcā ir īsta brīvdienu paradīze Turcijā! Tikai 50 metru attālumā no jūras krasta izvietotā LOCEANICA BEACH RESORT HOTEL piedāvā kvalitatīvus SPA pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem, šeit varēsiet pilnvērtīgi atpūsties pie baseiniem viesnīcas teritorijā vai privātajā pludmalē. Bērnus šeit iepriecina mini klubs, rotaļu laukums un viņiem paredzēts apsildāms āra baseins.

SENSITIVE PREMIUM RESORT 5*

⛱️Dodieties uz izklaižu pilnu atpūtu Turcijas viesnīcā SENSITIVE PREMIUM RESORT, kur Jūs sagaida veselības centrs, izklaides pasākumi, diskotēka, daudz sporta nodarbību. Bērniem šeit ir ierīkoti ūdens kalniņi, baseins, rotaļu laukums. Viesnīcas numuri ir plaši un mājīgi, tāpēc tā ir lieliski piemērota ģimenes atpūtai!

LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT 5*

⛱️Šajā viesnīcā sapņotās brīvdienas Turcijā kļūs par realitāti! Baudiet saulainas dienas pie 3 āra baseiniem, bet aukstu dzērienu izvēle gaida pat 7 bāros. LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT bērniem ir sagatavotas īpašas izklaides baseinā ar ūdens kalniņiem, mini klubā, bet plašajos viesnīcas numuros atradīsiet visu, kas nepieciešams nevainojamai atpūtai!

AZURA DELUXE RESORT 5*

⛱️Turcijas viesnīcas ir slavenas ar augsta līmeņa pakalpojumiem un plašu nodarbību izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Nav izņēmums arī atpūtnieku iecienītā viesnīca AZURA DELUXE RESORT. Uz jūras krasta izvietotajai viesnīcai Alanijā ir pat 3 baseini ar ūdens kalniņiem, aprīlī, maijā un oktobrī apsildāms baseins, liels SPA centrs. Plašie viesnīcas numuri aizraus ar jūras panorāmu, kas paveras pa logiem!

MUKARNAS SPA RESORT 5*

⛱️Kvalitatīvas brīvdienas Turcijā ir viegli sasniedzamas, izvēloties atpūtu MUKARNAS SPA RESORT! Viena no populārākajām viesnīcām Turcijā, Alanijā atrodas blakus pludmalei un ir apņemta ar zaļu teritoriju, tā ir ideāli piemērota tiem, kuri vēlas mierīgu atpūtu. Šeit ir daudz izklaižu visai ģimenei: dažādas sporta nodarbības, bērniem ierīkots baseins, mini klubs, spēļu istaba.

ORANGE COUNTY RESORT ALANYA 5*

⛱️Turcijas viesnīcas ir gatavas sniegt Jums īpašas brīvdienu izklaides un baudas. Nepalaidiet garām iespēju apstāties ceļotāju iecienītajā ORANGE COUNTY RESORT ALANYA, kas atrodas uz jūras krasta. Šeit Jūs gaida restorāni, bāri, 4 baseini, ūdens atrakcijas. Viesnīca ir lieliski piemērota gan aktīvām jauniešu brīvdienām, gan ģimenes atpūtai.

HAYDARPASHA PALACE 5*

⛱️Nevainojamas brīvdienas netālu no pludmales! Turcijas viesnīca HAYDARPASHA PALACE piedāvā atslābināties un aizmirst visas rūpes. Tajā varat atpūsties pie 3 baseiniem, izmēģināt ūdens kalniņus, baudīt gardus ēdienus a'la carte restorānos. Kvalitatīvi atpūsties palīdzēs masāžas pakalpojumi, tvaika pirts un sauna. Šeit varat apstāties vairāku tipu numuros: economy, standart, superior, family un family deluxe. Gaida nevainojamas brīvdienas Turcijā!

AKKA ANTEDON 5*

⛱️Ideālas brīvdienas Turcijā ar ULTRA viss iekļauts ēdināšanas veidu! Viss, par ko sapņo katrs atpūtnieks: AKKA ANTEDON daudz izklaižu gan pieaugušajiem, gan bērniem, 4 a'la carte restorāni, atslābinoši SPA pakalpojumi, aktīvas sporta nodarbības. Mazos ceļotājus šeit gaida ūdens parks, bērnu klubs, rotaļu laukums. Ūdens parks un iekštelpu baseins tiek apsildīti, apsildīšana parasti notiek līdz maija beigām, taču apsildes sistēma tiek ieslēgta atkarībā no laika apstākļiem.

Nevainojama ģimenes atpūta Turcijā ar AirGuru!

Mēs piedāvājām populārākās viesnīcas ar apsildāmiem baseiniem, kurās tiek sniegti augsta līmeņa pakalpojumi, ir plašs izklaižu un citu aktivitāšu klāsts. Joprojām šaubāties, ko rezervēt? Sazinieties ar Airguru.lv komandu, kura vienmēr ir gatava palīdzēt un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

☎️ +37167660438

📧 sveiki@airguru.lv