1

AirGuru.lv – ceļo ērti un izdevīgi

Mēs esam AirGuru - tiešsaistes ceļojumu aģentūra, kas palīdzēs tev uzsākt piedzīvojumu!

Mēs atbalstam tavas atpūtas vai biznesa ceļojuma vajadzības. Tikai pāris klikšķu mūsu mājaslapā un AirGuru profesionāļu komanda ietaupīs tev laiku, sniedzot tev konsultāciju neizejot no mājām vai biroja. 

Mēs analizējam moderno tūrisma tirgu izmantojot inovatīvus rīkus un parūpējamies, lai katrs ceļotgribētājs atrastu to, ko meklē! Inovācija, kvalitāte un klienta vajadzības ir svarīgākās AirGuru darba sastāvdaļas. 

Izvēlies. Ceļo. Esi iedvesmots. Tas ir mūsu uzņēmuma moto. 

Izvēlies. Mēs piedāvājam mājaslapu, kas atvieglo sarežģīto un garlaicīgo ceļojuma plānošanas procesu. Izvēlies galamērķi un ceļo - tas ir tik vienkārši!

Ceļo. Dažādu iemeslu dēļ cilvēki apceļo pasauli jau kopš seniem laikiem. Ceļojumi mūs iedvesmo. Mūsdienās mēs ceļojam, lai izmuktu no rutīnas, nogaršotu tradicionālo virtuvi, komunicētu ar vietējiem iedzīvotājiem un izmēģinātu ko jaunu, tā vietā, lai apmeklētu tikai pašus populārākos tūristu galamērķus. Izpēti savu ceļojumu fotoalbumu - tu ieraudzīsi vairāk smaidus un smieklīgus brīžus nekā pasaulslavenus arhitektūras šedevrus. Tieši šīs pieredzes liek mums ceļot vēl un vēl.

Esi iedvesmots. Apmaldīties pasaules tūrisma tirgū ir gaužām viegli. Tāpēc AirGuru palīdzēs atrast vislabākos un jūsu vēlmēm visatbilstošākos piedāvājumus. Neatliec savu ceļojumu. Izvēlies pareizo galamērķi un dodies piedzīvojumā!