Filtrēt ceļojumu piedāvājumus
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
1

Jordānija

FILTRI
VIESNĪCAS KATEGORIJA
VIESNĪCAS KATEGORIJA
Ēdināšanas veids
Ēdināšanas veids
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA
GALAMĒRĶIS VAI VIESNĪCA

Jordānija kļūst par arvien populārāku ceļojumu galamērķi, jo ceļotājus piesaista ar iespaidīgajiem rozā tuksnešiem, kultūras mantojumu, kas aizsākās jau antīkajā senatnē, Petras pilsētu, kas ir viens no septiņiem Jaunās pasaules brīnumiem, un, protams, Nāves un Sarkano jūru. Valstī ir labs klimats gandrīz visu gadu, tāpēc negaidiet un plānojiet savu ceļojumu uz Jordāniju jau tagad!

Visbiežāk apmeklētās vietas Jordānijā:

Petra. Pazīstama arī kā Aizmirstā pilsēta vai tuksneša Sarkanā roze, tā ir iekļauta Jauno pasaules brīnumu sarakstā. Šī senā pilsēta fascinē ar savām sarežģītajām sarkanā akmenī cirstajām fasādēm un prasmīgi izstrādātajām ūdens savākšanas metodēm, kas ļāva nabatejiešiem izveidot oāzi sausā tuksneša vidū.

Wadi Rum. Jordānijas dienvidos esošais tuksnesis ar tā stāvajām klintīm un kraujām aizrauj ikviena ceļotāja elpu. Interesanti, ka, mainoties diennakts laikam, mainās arī Wadi Rum ainava, it kā tā būtu iekrāsota dažādās krāsās.

Nāves jūra. Pat Bībelē minētajai vietai piemīt dziednieciskas īpašības - Nāves jūras ūdens atjauno ādu, atslābina muskuļus un sniedz daudz citu labumu ķermenim. Patiesībā ūdens augstās sāļuma pakāpes dēļ cilvēki var vienkārši peldēt uz ūdens.

Ammāna. Jordānijas lielākā pilsēta un galvaspilsēta ir lieliska vieta, kur iepazīt valsts bagāto vēsturi un kultūru. Ceļojums uz šo pilsētu pārsteigs jūs ar tās senatnes un mūsdienīguma sajaukumu. Šeit īpaši modernas ēkas lieliski saplūst ar seno civilizāciju arhitektūras šedevriem.